Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PioDVD

    senior tag

    válasz PioDVD #72537 üzenetére

    Na, ma hívtak is. Érezték vagy olvasták. :)

    Akartam 1 plusz kártyát, plusz a gold helyett premium tv-t, de úgy voltam vele, nem sürgős, nem akarok fizetni érte, majd úgyis hívnak. Ma hívtak, mi lenne fontos? Mondom telefon be sincs dugva. Akkor tv? Esetleg. :) Erre kérdezi, eddig 1 tv volt, van-e több? Igen. Akkor az eddigi 8400 ft helyett 8500 ft-ért tudna ajánlani plusz 1 kártyát, a tv csomag premiumra változna, meg még 2 valami hbo second vonal csatorna, érdekel-e? Kicsit gondolkodtam, aztán elfogadtam. :) Még az elején mondtam, hogy myprime meg még valami csomagom van, de nem érdekel amúgy. A hölgy mondta a végén, hogy ha az nem érdekel, akkor azt nem hosszabbítja meg, marad az ára 2x500 ft, ha lejár a régi hűség, lemondhatom, úgyhogy végül 1 ezressel olcsóbb is lesz a több. Tényleg rendes volt, eszembe sem jutott ez, simán hozzácsaphatta volna az új szerződéshez is.

    Egy dolgot lehetett volna cigánykodni, a meglévő box cseréje kártyára 2500 pénz, azt még talán kisírhattam volna, ha tovább kéretem magam, de nem vagyok telhetetlen.

Új hozzászólás Aktív témák