Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz Lacccca87 #69321 üzenetére

    2. Mindenki által ismert tény, hogy a szolgáltatói routerek sokkal gyengébb minőségűek (gyengébb hardver, gyengébb szoftveres támogatáskevesebb beállítási lehetőség), mint egy saját router.

    "Biztonsági hibát is már mióta fújjátok"
    Mert még midig létezik, és nem lett javítva.

    "Szerintem nem kellene sokat mókolni és lehetne a régi eszközökben is találni hasonló sebezhetőséget"
    Nincs azokban sebezhetőség, ezért nem is írtunk róla itt. Itt a 2 legnagyobb baj az, hogy modemmódban is érint a hiba, és hogy hardveres (csak enyhíteni, elfedni lehet a hibát).

    "mert kutya nem akarja kihasználni mert nem fűződik hozzá üzleti haszna"
    Én mint xyz Mo-i szolgálató fizetek pár internettel rendelkező tehenészt, hogy trollkodjanak meg jópár upc-s felhasználót (nekik csak egy előre megírt adott fájlt kell futtatni), én majd meg nyomok egyrészletes hirdetést, hogy nálam milyen jó a biztonság, és ez nálam nem fordulhatna elő.

    "Na meg bumm ha valaki rádszáll, torllkodni"
    Látod ez a legnagyobb gond, hogy nem kell hozzá nagy tudás, csak egy hülye troll.

    Ez a történet arról szól, hogy az intel hibás hw-t gyártott, amit megvett a upc. Mikor kiderült a hiba, nem történt semmi (az intel vígan elvan, a upc nem reklamált, egyszerűen az előfizetők isszák meg a levét). De örülök, hogy te ilyen jól tudsz nyelni. Értem én, hogy most odavagy, hogy már neked is ac-s routered van, mint vérpistikének de nemcsak ez számít egy routernél.

    Aki idejön kérdezni megérdemli hogy tudja az igazságot, és majd mérlegel (hallja majd a ti véleményetek is) és dönt.

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák