Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz Marcoo017 #67437 üzenetére

    Hali!

    Be kell lépni a Connect Box admin felületére (192.168.100.1) címen.

    Ha saját routered van, akkor érdemes átállítani bridge módba, ha nincs akkor csak megnézni van-e rá lehetőség (switch mode, bridge mode néven lesz), ha nincs akkor IPv6-od van, ilyenkor az IPv4 címed natolt, és vissza kell kérni a normáli IPv4-et az üfsz-on vagy a MYUPC-ben...

    Szóval ha van bridged mód, vagy ha nincs de visszakérted az IPv4-et és végül megjelent, akkor olyat kell keresni hogy port forwarding, és ott átirányítani a kellő portot a gépedre ami a torrentkliensben be van állítva.
    port: Utorrentben a beállítások, kapcsolat (connection) részen
    belső IP: futtatásba: ncpa.cpl, majd a használt adapter részleteinél van az IPv4 cím...

    Nem tudom tud-e olyat hogy IP & MAC binding a CB, tehát összepárosítani a jelenlegi belső IP-t a gépeddel, ha nem tudja, akkor ha változik a belső IP-d módosítani kell a beállításon a CB-ben, vagy a gépen kézzel fixip-t állítani (ez ugye csak akkor játszik ha otthoni gép).

    üdv, adika4444- Ha egy munkát 30 perc alatt elvégzek, az azért van, mert 10 évet töltöttem azzal, hogy megtanuljam, hogyan kell 30 perc alatt elvégezni. Az évekért tartozol nekem, nem a percekért.

Új hozzászólás Aktív témák