Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    Egy érdekes alkalmazást találtam Androidra.

    Akik TC7200, UbeeEVW3226 HGW alap beállításait (ami a készülék alján is található) használják router módban, azok hálózata nincs biztonságban!

    Az említett alkalmazást teszteltem a nálam lévő TC7200-val, simán megvolt a Wifi jelszó, 2.4 GHz-en 18 db-ot, míg 5 GHz-en 27 db lehetséges jelszót dobott ki. Ezek után már nem egy nagy ördöngösség végig próbálni a jelszavakat.
    De, ha ez túl bonyolult lenne, akkor itt az automata változata (ezt nem teszteltem).

    Mindkét alkalmazás tavaly július 2.-án frissült utoljára (biztonság szempontjából a UPC több, mint egy évig nem tett semmit ellene, vagy nem tudnak róla, vagy nem érdekli Őket), a Play szerint a telepítések száma az elsőnél 10 000 – 50 000, a másodiknál 100 000 – 500 000.

    Én kezdésnek a belépési jelszót módosítottam (a technikus rám is szólt, hogy minek módosítom, úgysem tudnak belépni, vagy mégis), majd a Wifi nevet (SSID), jelszót! Utána jöhet a többi finom hangolás.

    A fent említett alkalmazások használata törvénybe ütközik! Csak azért írtam róluk, hogy felhívjam a figyelmet erre a problémára!

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Új hozzászólás Aktív témák