Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunnysys

    tag

    Sziasztok!

    Hülye voltam, már évek óta nem figyeltem az árakat, meg a szerződést, meg semmit, így a 2 éves hűségidőm már vagy 3 éve lejárt... Most is csak azért néztem utána, mert tönkrement a wifi routerem, és valaki említette, hogy UPC-nél adnak az internet szolgáltatáshoz.

    Kérdéseim:
    1. Kb. hogyan lehetne ezt a mai árakhoz képest brutálisnak tűnő csomagot módosítani?
    - net: fiber power 120 - 7.299 Ft
    - tv: 7.473 Ft
    - telefon: 1.399 Ft
    összesen: 16.171 Ft
    Amire szükségem lenne, az kb a mostani Trio M csomagnak felel meg
    - net: iber power 120
    - tv: digital bronze
    - telefon: bár ez nem kell.
    összesen: 8.699 Ft.
    2. Az új felőfizetőknek járó wifi routert tudom szerintetek díjmentesen igényelni? (A mostani árak, és az általam évek óta fizetett díj különbségéből jó sok wifi router köjött volna...)
    3. Amúgy megfelelő a szolgáltatáshoz adott router? (Nem volt gigabites routerem, nincs is szükségem rá. Ha gyorsan akartam letölteni, megoldottam kábellel. Ez maradhat így.)
    4. Albérletben vagyok, intézhetem ezt én is, vagy a szolgáltatás előfiezetője tudja csak? Az adatai, ügyfélszám, számlák, stb. megvannak.

    Amúgy váltanék is akár, és erre fel is hívnám a figyelmüket, de itt nincs digi, az egyedüli 120-as ajánlat a kábelneté, TV nélkül, 8.390 Ft-ért.

    Köszi szépen!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák