Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz Intruder2k5 #39613 üzenetére

    Érdekes dolgot találtam, augusztus 17-től változott az ászf, velem pont előtte kötötték a szerződést.

    Nem mondhatja fel jogkövetkezmények nélkül az
    Előfizető a határozott időtartamú Előfizetői Szerződést abban az esetben, ha azt a határozott
    időtartamból eredő Kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott
    Kedvezményeket nem érinti. Ebben az esetben a Szerződés felmondási ideje legfeljebb 8 nap
    lehet, a szolgáltató az igénybe vett kedvezményeket a felmondási idő lejártáig jogosult
    felszámítani.

    Magyarul rohadtul mindegy, hogy 8 napon belül, vagy felül kötök szerződést, maximum többet kell fizetnem ha a 11. napon mondom fel? Mi értelme a 8 napos felmondásnak ekkor?

    Illetve kivizsgálják 30 napon belül, hogy én tényleg 1 évre mondtam-e a szerződést vagy sem... És ha ők kivizsgálták, és szerintük 2 évet mondtam(ami rohadtul nem igaz, de ők direkt így akarják rám verni a 2 évet)? A felvételt meg lehet hallgatni? Vagy NMHH és NFH-nál érdeklődjek, akik jobb esetben első körben békéltető testülethez küldenek, és egy baszott nagy szopáshullámnak leszek kitéve, mire bebizonyosodik az igazam?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák