Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KL

    tag

    Helló!

    Hónapok óta csomagvesztést tapasztalok, Ping test easy-vel nézve kb. 7-8 % közötti a veszteség, illetve csúcsidőben óránként 1-2-szer leszakadok a netről. Egy időben folyton jártak hozzám a UPC-től, majd egyszer megnézték XP-s laptoppal, azon nem volt csomagvesztés, úgy gondolták nálam a hiba.

    Ezután én is kipróbáltam XP-vel ugyanazon a gépen ahol előtte win7-el volt => nincs csomagvesztés.

    Mindenféle Windows 7-el (home, ultimate, x32, x64) => van csomagvesztés.

    Azóta tök új gépet is vettem (proc, alaplap, memória, hálózati kártya, sőt új modemet is hozott a UPC), feltettem a win7-et, megint csomagvesztés!!!

    Valami nagyon nem jó a UPC rendszerében. Most nekik megyek, kérek egy embert, hogy win7-es laptoppal jöjjön ki.

    Gyakorlatilag azért cseréltem gépet, mert már mindent kipróbáltam (több hálókártya, mindenféle xp, új driverek, szűz rendszer) és azt hittem, illetve azt mondták, hogy nálam van a gond.
    Igazából komoly, pénzben kifejezhető veszteséget szenvedtem el.

    Kíváncsi vagyok meg tudják-e oldani, illetve esetleg van-e itt valakinek ötlete.

    Kösz!

    KL

    [ Szerkesztve ]

    A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

Új hozzászólás Aktív témák