Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz GoodSpeed #130824 üzenetére

    Tehát neked 1.5 év helyett 2 évig tartott. Én azt mondtam az ügyfélszolgálatosoknak pont a képen látható ajánlatok miatt, hogy ha más papíron jobb szolgáltatásokért vagy 3 ezerrel kevesebbet fizet, mint mi most a jelenlegi szolgáltatásunkért, akkor faragjunk már a 9021-es árból, mert ez vmelyest mégiscsak felháborító. És AKKOR tényleg az volt, hogy rámentem a honlapra, összekattingattam egy hasonló csomagot és akkor bezzeg tudtak 6k-s ajánlatokat mutogatni. Ha most összekattingatom ugyanezt vagy nagyon hasonlót, akkor hirtelen már 9800 körül van az ár. Gondolom ez lenne a cél, csak azért az mégis csak khmm... ÉRDEKES, hogy új előfizetőnek is (mert ugye a hű de hiperszuper kedvező ár most csak 2-3 hónapig érvényes, aztán jön a feketeleves) 9800 körüli áron van, meg ezek szerint a régi előfizetőket is feltornáznák erre a szintre. Akkor tehát mindkét csoportnak telibe van fosva a pofája és még örüljünk is neki, hogy nem 20k-t kell fizetni havonta? :C

    1. Rengeteg befektetéssel járna, és annak kockázatával

    OK, de mégis mikor nem járna? LOL

    2. Kicsi a piac

    Ennyi erővel soha ne jöjjön Magyarországra semmi, mert kis piac.

    3. Nem ideálisak a feltételek

    Ezen még lehet(ne) változtatni.

    4, Látják mi lett a UPC, Invitel, DIGI, Vodafone sorsra..

    Úgy kellettek ezek a felvásárlások a magyar embereknek, mint egy falat kenyér nyilván. :DD

Új hozzászólás Aktív témák