Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Vynx #118974 üzenetére

    Nálam Asus AX58U router van mögötte. Szerintem nincs sok jelentősége ha a frissítés előtt jól ment. A router bírja, a modem nem.

    Áttettem én is router módban (maradat mögötte az Asus is), annyi változott, hogy kevésbé halt le talán 10-15MB/s tempó környékén. De sok kapcsolatra és magasabb átvitellel ugyanúgy megdöglött ez is, rögtön timeout-olt bármilyen böngészés közben. És terheletlenül is lassabb volt response-ra.

    Szóval ennyit tud. Előtte a torrent maxon 60MB/s és csont nélkül ment a net is mellette.
    Most meg 10, max 15MB/s és mellette még épphogy lehet netezni, lassú response-al. 20MB/s környékére meg vagy fel se ér vagy ha igen akkor meg megáll minden.
    Apró eltérésekkel router és modem módban is ezt csinálja nálam.

    És valóban nem lehet még a modem felületét se elérni... eddig csak akkor nem értem el ha lehalt a terhelés miatt. Tegnap a módváltáshoz már resetelnem kellett, mert 0 terhelésen sem tudtam elérni 15 perc próbálkozással.

    Elolvasva a hsz-eket, a fekete box-al többeknél megy az 500-as normálisan. (Mondjuk torrentről talán nem olvastam konkrétan)
    A fehér CB 5.01 pedig kuka gyakorlatilag.

Új hozzászólás Aktív témák