Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    Nálam meg megbolondult a vodabox. Következő bekapcsoláskor mikor áramot kapott megjelent a fehér-fekete logó pár mpig, aztán eltűnt és nincs jel. Eljátszotta franc tudja hányszor, hiába húztam ki a tápot meg dugtam vissza, ugyanaz. Aztán itt javasolta valaki a service gombos "resetet" na azzal se jutottam semmire, akkor meg a logó eltűnése után elkezdett villódzni (létezik ilyen szó? LOL) a piros led, utána kialudt és megint megjelent a logó pár mpre, majd eltűnt és továbbra sincs se kép, se hang.

    Mondom jó, akkor lépjünk szintet, mert se service "resettel" nem megy, se áramból ki-be nem megy, akkor kihúzom a HDMI kábelt és az ethernetet is. Nézzük offline-ba bejön-e. HDMI visszadug, táp visszadug, megint fehér-fekete logó, aztán jéé végre homokóra. Na onnantól kezdve működik... legalábbis látszólag. Ugyanis élő adásnál elkezd akadozni, majd megáll a kép, kiírja, hogy hiba a hálózati konfigurációban, aztán elkezd mindenféle vackokat listázni jobb felső sarokba a DHCP-ről a DNS-ről meg hasonlókról. Adás áll, átkapcsolni nem enged stb.. De a legdurvább: NEM ENGEDI se távirányítóval, se standby gombbal kikapcsolni. Áramból kihúz és kész. Áthoztam a másik szobába, itt jó. EGYELŐRE!

Új hozzászólás Aktív témák