Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • essexboy

    HARDVERAPRÓD

    válasz Mercutio_ #1115 üzenetére

    Jegelni kell addig a hirdetésed, és elküldeni neki a linket. Ott középen van egy olyan szöveg hogy: Megvásároltad tőle? Majd egy Értékeld gomb, arra kattintva tudja ezt megtenni.

    essexboy

  • marinea2

    addikt

    válasz Mercutio_ #1115 üzenetére

    Pl. ha feladok egy hírdetést, és valaki értékeli, akkor az archívba kerül utánna egyből?

    Mert én hírdetek így is hogy 1-2gb os notiramok eladóak, és van belőle egy rakás. MInden értékelés után újrakéne hírdetnem, a termékeket?

    Remélem nem..

    "Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

  • Rivaul

    addikt

    válasz Mercutio_ #1145 üzenetére

    nem lenne hülyeség. Van 480pm nálam s sok olyan van amit többször használok/ajánlok. legalább 1 gyűjtő mappa lehetne nekik. :K

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Mercutio_ #1393 üzenetére

    Nem feltétlenül, mert beállíthatom, hogy nulla értékeléssel ne vásárolhassanak a regisztráltak sem. Egy mobilszámos reg már hidd el, sok amatőrt visszatart a kicsapongásoktól :) mert ezek az emberek általában nem az okosak közül kerülnek ki :D

    Az a rendszer is sz*r, mert pl. egy pozitívba belebújtathatsz egy negatív értékelést, és ennyi. Ritka eset, hogy a vaterás "ügyfélszolgálat" biorobotjai elgondolkodnak valamin, és ha szólsz nekik, akkor törlik a hamis értékelést. Nekem 1x volt egy ilyen esetem, akkor - legnagyobb csodálkozásomra - törölték. :)

    Kíváncsi leszek, itt mennyire működik majd a rendszer. Abban biztos vagyok, hogy a problémákat sokkal rugalmasabban fogják kezelni a modik, mint eddig is. Ez nagyon jó a PH-ban.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

  • fi:zi'k

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #1461 üzenetére

    Hogy veszhet el olyan dolog, ami eddig meg sem volt? :B

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Mercutio_ #1461 üzenetére

    nem jó topikban írod ezt, a másikba nézz át légyszi és segíts egy részletes bugreporttal az ott leírtak szerint!

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • helkis

    addikt

    válasz Mercutio_ #1777 üzenetére

    építő jelleggel: szerintem igen.. nyilván oka van annak, hogy valaki miért mond ilyet, objektíven pedig lehet teljesen más álláspont is Józsiról..
    példánál maradva, ha Józsi tudja hogy szarrágó és nem szeretné, hogy ezt a közösség is megtudja, akkor mi az etikátlan, az hogy ez kitudódik valaki által, vagy az hogy a közösség félre van tájékoztatva?

    +oda is írtam az indoklásom, amit ha már itt tartunk, sokan meg sem tesznek, csak böfögnek, hogy baromság valami.. tovább megyek alternatívákat is felvetettem, egy esetleges vitaalapnak, vagy megoldásnak, de ahelyett, hogy meggondoljuk köszi, vagy van benne valami, amit mond az arc.. kapom az fejmosást.. :(

    másképp teszem fel a kérdést: etikus-e aránytalanul fizetni egy szolgáltatásért?
    a példámból kiindulva így 720huf-ra jön ki egy nap a kiemelésért (ha aznap elkel), ez a legrosszabb eset (ja mégsem, mert az az, ha sms.ben küldtem, ami 1016), a legjobb ha pont a 4.hét 7.napján kel el a cucc, akkor a napidíj mindössze 25.71huf.. (sms-ben ~36.3)

    miért ne lehetne ezt arányosan csinálni? mivel a számtechben akkora nyereségek vannak, hogy sokszor annak örülök/lünk, ha 0-ban ki tudok/unk szállni egy dologból, vagy kicsi buktával, sajna igen is számít.. vagy mert adott esetben vetekszik egy termék árával..
    akkor tudnám elképzelni, hogy használjam a kiemelést, amikor változtatok a hirdetésen, vagy az áron, ekkor valóban jó szolgálatot tehet ez az opció, de nem állandóan kellene, tehát jó lenne pl. ha lehetne aktiválni egy-egy napra.. és szépen elfogyna..
    vagy ha már eleve sarcolnak minden pénzforgalomért, akkor simán lehetne mindenkinek a profilján egy nyilvántartott összeg, aki kéri, az vesz pl 2,56k-ért, 5,12k-ért 10.24k-ért feltöltést :), bárhogy és azt lehasználhatja, aktiválhatja, amikor kell neki, csók..
    a szolgálható így is úgy is megkapja a részét.. (sőt mivel több lé lenne a rendszerben egyszerre, többet is használná mindenki.. )
    aztán mivel olcsó a kiemelés, és már az első 3oldal csak abból áll, jöhetne a kiemelés a kiemelésekből, pl.: keretezés drágábban.. adjak még tippeket, ha már szeretünk fizetni fölöslegesen?

    [ Szerkesztve ]

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

  • helkis

    addikt

    válasz Mercutio_ #1785 üzenetére

    értelem szerűen olyan hirdetést kell írni amelyik eladja önmagát, megspékelve egy jó árral, maga az ár emeli ki a terméket a sok közül, nem is a kiemelés! ezért is írtam, hogy akkor látom értelmét, ha változtatásra szeretném felhívni a figyelmet..

    ha feldobok egy 10k-t érő terméket 8k-ért akkor pár nap alatt el fog kelni, ha 5k-ért teszem fel akkor aznap.. ha 12k-ért akkor valóban segítségre van szükség.. itt érezném, hogy nem "bukás" a kifizetett szolgáltatási díj, mert valóban segített.. csak ugye ez mitől jönne be? mikor kapható ugyanaz 10ért és 8kért is..

    másfelől hogy tudod azt mérni, hogy egy kiemeléssel hamarabb, többért elkel valami, mint nélküle? van erre statisztika?

    továbbmegyek, legyen arányos jutalékrendszer, arányos kiemeléssel, aktiválhatóan, akkor az is venne ilyen +szolgáltatásokat, aki csak 0.5k-s gyári coolert akar eladni.. és a bevételből arányosan lehetne gyűjteni a pénzt, itt meg azok háborodnának fel aki a 400k-s tv-jét akarja eladni.. úgy kell beállítani a sarcot hogy mindenkinek megérje, akkor nem lesz gond..
    ja hogy ezt is megcsinálni még több meló, mint idáig bármi, persze hogy így van, de most lesz egy verzió, amit valamennyien használnak (kíváncsi vagyok, voltak-e előzetes számítások, hogy mennyit lehet ebből így kivenni, és majd a féléves, éves szummára, hogy beváltotta-e a reményeket vagy nem..), vagy lenne (és remélem ez irányban megyünk) egy teljesen testre szabható, igazságos, arányos rendszer, ami mindenkinek megfelel, ezzel biztosítva a maximális elégedettséget, és bevételeket a HA-ból..

    [ Szerkesztve ]

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

  • helkis

    addikt

    válasz Mercutio_ #1791 üzenetére

    nem kell vat.2, nem ilyenre gondoltam.. ott is az a baj, ami itt is kezdi felütni a fejét, hogy nagyon hígul a piac..
    vateránál ott van még a szakmaiság hiánya, amivel félre van tájékoztatva a vevő, (persze lehet az eladó sem tud bizonyos alapokat, miért is kellene, itt hamar összerakja a nép a hirdetőnek, hogy mi a probléma, tehát segítünk egymásnak valós hirdetést kreálni..) olyan termékek vannak, olyan áron, hogy senki nem veszi meg, de egy másik portálon belinkelik, hogy ennyibe kerül, holott boltban is lehet, hogy simán olcsóbb..
    itt sokszor előfordul, hogy valaki ír valakinek, hogy megvan-e még és nem is válaszol az eladó..:F vagy aki beírja hogy valamit sürgősen el akar adni, de árán felül :F, még egy: hogy pl valakivel lebeszélem a részleteket, és a végén derül ki, hogy még az apjától engedélyt kell kérnie.. :B szóval vannak "röhejes" helyzetek.. ez utóbbira is kéne valami korlátozás, vagy más ötlet, hogy valósabb, relevánsabb hirdetések kerüljenek fel!
    szvsz azt kellene elérni, hogy maga az eladó foglalkozzon azzal, amit csinál, tehát vagy a beárazós topikocban (akár lehetne egy árgenerátor is! ami segíthetne a hirdetésnél pl egy hdd-árát megtippelni, az eladó eldönti hogy figyelembe veszi vagy nem. ahogy a vevő is tud mérlegelni, hogy mit lépjen, ehhez persze egy jó "ár-AI" kellene :D), vagy saját maga jár utána az árának, ezután amennyire kiteszi a portékáját, abból fizeti a jutalékot, akár itt adja el, akár nem, akár annyiért akár nem.. persze ez feltételezi, hogy elég olcsó a jutalék, hogy ne legyen érdeke az eladónak visszaélni vele.. a sok hirdetés így is fedezni tudná a költségeket szvsz..

    egyik legjobb fejlődési alternatívának az ésszerű vitát tartom! :K
    amikor mindenki mondja a magáét, az sima értelmetlen veszekedés..

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

  • whiteman0524

    aktív tag

    válasz Mercutio_ #1836 üzenetére

    Lehetséges. Mindenesetre az általad említett "... fél, hogy nem ért hozzá és így kiderül ..." problémára valamint az anonimitás problémájára van megoldás. Legalábbis fel lehet készíteni a rendszert az ilyen esetekre, megfelelő dokumentációval és a hiányzó funkciók integrálásával. Ahogy te is említetted, valóban lehetnek még egyéb okok is ezeken kívül, de ha a szóban forgó dolgokat tudná/kezelné a rendszer, akkor ennyivel is kevesebb lehetséges problémával kéne számolni, amivel gondolom te is egyetértesz.

  • vittorio7

    őstag

    válasz Mercutio_ #4007 üzenetére

    Szia!

    Kérte ezt már más is régebben. [link]
    Biztos sokan örülnének annak, ha megvalósulna a kérésed. De...

Aktív témák