Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Parci #7583 üzenetére

    ha valaki immunis lenne a vektorra, hogyan futna le egy ilyen oltás?
    Igazából nem tudom, és sokat gondolkodtam, hogy mi, akik nem vagyunk benne egyik oltás feljesztésében, vajon mit tudunk? Mert ugye én csak azt amit olvasok és mérlegelhetek, hogy az most igaz vagy sem. Több hasonló vélemény alapján megállapíthatom azt, hogy valószínűleg 80%-ban megvan az igazság. Amikor kiderült, hogy lehet oltásra jelentkezni akkor nem haboztam, egyből jelentkeztem, de az oltás pillanatáig, vagy leginkább addig amíg megtudtam, hogy mit kapok, folyamatosan azon agyaltam, hogy számomra melyik lesz jó, ki fog fektetni vagy sem. Most ott tartok, hogy a különböző betegségekkel szenvedők részére nem ajánlott oltás annyira nem érintett meg, tehát úgy tűnik, hogy nincs komoly bajom, de ott a másik oldal, hogy mi van ha ez egy gyenge oltás volt, viszont itt jön a képbe az, hogy van aki ettől is 2 napra kifeküdt, magas láza volt és levert, tehát akkor mégis hatásos. Mindenki másképp reagál ezekre, de úgy tűnik, hogy mindenki megérzi, valahol örülök, hogy én is megéreztem de kell 1-2 év, hogy megtudjuk, hogy valójában mit is kaptunk és mennyire jó, ez mindegyik oltásra vonatkozik.
    Egyébként az egyik doki aki a feleségemet oltotta, azt mondta az oltásnál, hogy aki átesett a víruson, ráadásul tünetmentesen, az semmit nem fog érezni, mert már "aktív a rendszer", nem tudom, hogy ez mennyire igaz vagy sem. Sajnos én csak azt tudom leírni amit átélek esetleg másoktól hallok vagy olvasok.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák