Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tisn

    addikt

    válasz Ezekiell #37713 üzenetére

    Ennyi, nincs itt semmi látnivaló, hadd hulljon a férgese, kit érdekel.

    kb. igen, aki nem oltatta magat, az nem tulsagosan erdekel, aki meg oltatta es megis igy jart, az sajnos benne van a pakliban.

    Oltási kampányok,

    csak a kotelezo oltas novelne szignifikansan az oltottsagot, de azt meg egyetlen orszagban sem mertek meglepni.

    a védettségi kártya valódi megkövetelése közösségi helyeken ellenkező esetben kötelező tesztelés,

    hat azt epp lehetne, de minek, minden oltatlan ugyis elkapja elobb utobb. ezt azert varhatoan bevezetik, ha a korhazak telitodnek.

    ad absurdum pénz adása ha beoltatod magad

    faszomat adjanak az adombol antivaxer hulyeknek, inkabb halljon meg, ha valasztani lehet...

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Ezekiell #37713 üzenetére

    "Ez nettó marhaság" - mert? Mutass egy olyan lockdown-rendszert, ami ténylegesen működik a deltával szemben. (Az É-Korea nem ér). Ha oltás nincs, akkor max időhúzás bármi. Pl bezárnád a fő vektor iskolákat ovikat? Mert anélkül kb annyit ér az egész, mint klímacsúcson az indiai-kínai vigyor...

    #37716: az exponenciálison nem lehet túllenni, a Gauss-görbén igen ;)

    #37717-8: ezzel kellene valamit kezdeni, pl kiszámlázni a delikvensnek a kezelést.

    #37720: legyek az ördög ügyvédje: békamenet helyett lesz sokkal rosszabb: Karácsony. szted ha "ügyesen megfogjuk" és december közepe-vége felé is viszonylag normális számokkal húznánk ki, mennyire értene meg a nép egy szigorúbb karácsonyi utazási-családiparti korlátozást? És akkor beltérben passzolgatnák tömegek a vírust. Vagy ne menjek addig: nyitva vannak az ISKOLÁK, miközben TUDJUK, hogy máshol igenis a KISiskolás+OVIS korcsoport a fő terjesztő. Akkor zárjuk a sulikat? Dehogy, itt fog nyűszíteni millió dolgozniakaró és/vagy gyerek lelki egészségéért aggódó, hogy nincs hova lepasszolni a gyereket.

    #37733: 100%-ban megszűnt az empátiám azokkal szemben, akik mindenféle felületen tolják, hogy én vagyok a barom, sőt, lefizetett sorospárhuzamos ügynök, aki bedől a 3év múlva mindenkit kinyíró génmanipulációs kísérleti grafénoxid vakcinának, sőt, gyilkos módon másoknak javasolni merem. Ezenkívül egymás után tolják az ember arcába a reverz bizonyításkényszert, én b.sszam el a saját időm arra, hogy a 3 oldalas, áltudományos baromságokkal, "jobb esetben" linkekkel teletűzdelt sz.rjaikről ÉN bizonyítsam, hogy full kreténség és szándékos hazudozás-lopás keveréke. Nem kéremszépen, aki nem akarja, hogy megmentsék, annak a kimentésére nem szeretnék egy Apollo-program 2.0-át finanszírozni. Magyarországon már mentettek ártérben lakó árvízkárosultakat, quaestor-károsultakat, chf-hitelkárosultakat - most jön az antivaxxer-konteókárosultak mentése :W.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák