Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klown

    aktív tag

    válasz zseko #276 üzenetére

    Sziasztok!

    Hasonlóan jártam, mint zseko csak én K&H-s Visa hitelkártyával töltöttem fel a TW egyenlegemet. Pontosabban 6000 Ft-tal (6024 Ft), hogy legyártsák a kártyámat. Jött is azonnal az sms, hogy fióki kp. felvét 6024 Ft.

    Beszéltem is rögvest a bankkal, de tekintve, hogy szombat késő este van nem tudtak érdemi választ adni, hogy akkor ez most kártyás vásárlás, vagy pénzfelvétel volt-e, de hétfőn visszahívást ígértek. (Hiányzott a telefonos hölgy komptenciája ilyen téren.) Az biztos, hogy látszódik, hogy internetes vásárlásnak lett indítva a tranzakció.

    Elég zabos vagyok, mert a kp. felvételi limit 1 Ft-ra van állítva, tehát a banknak el kell(ene) utasítania az ilyen tranzakciót, ill. a feltöltésnél bejött a 3D secure-os ellenőrző oldal, ami a netes vásárlásoknál szokott.

    Nem tudom, hogy most mi van?! :F Nem a pénz, hanem az elv miatt bosszant a dolog! :((( Gondolom 6000 Ft-ra nem keletkezik túl nagy kamat, de nyilván cseszi a csőrömet, ha alap nélkül akarnak megfejni!

    Ha gondoljátok, akkor majd megírom, hogy mit válaszol a bank!

    Üdv: Klown

    [ Szerkesztve ]

    << Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

  • Klown

    aktív tag

    válasz ghostie #354 üzenetére

    Köszi, hogy leírtad a tapasztalatidat! Nekem is régi Visa hitelkártyám van, s pont úgy történt, ahogy írtad! Most kp. felvét tranzakciós jutalék helyesbítés a tranzakció típusa, de még nem könyvelődött le, foglalásban van. Meglátjuk, hogy mi lesz könyvelés után!

    Megnéztem és a webbankban nem láttam virtuális kp. felvételi limitet. A sima kp. felvét 1 Ft-on van. A webvásárlás (CNP) pedig a normális, beállított értéken.

    Üdv: Klown

    << Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

Új hozzászólás Aktív témák