Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    titán

    válasz Oliverda #2164 üzenetére

    Már linkeltem hogy elhallgatják a valóságot, kiragadnak valamit, nem teljes körű a tájékoztatásuk, de az továbbra is kereskedői pénzfogadási díj és nem pénzküldés díja, egyértelmű a meghatározás magyar és angol nyelven is.
    Én mást látok, egy tisztességtelen piaci magatartást, majd a PayPal eldönti, hiszen ők az érintettek.
    Én nem a TW oldalán számolgatom a jutalékot, az árfolyamot, látom a PayPal számlán és szerződési feltételekben, nem kell a "segítségük".
    Másra is fordíthatták volna ezt az energiát amit ebbe beleöltek. Például egy egyszerűbben kezelhető díjazás számolót, egy jobb árfolyam listát, egy Revolutra utaló összehasonlítást, bankokat, meg PayPal-t azt már látjuk.
    Meg te is emlékszel a kártya készítési és postázás díj felszámítás bevezetése körüli mizériára.
    Aki visszakérte amíg nem volt benne a szerződési feltételekben a díjazás, az visszakapta pénzt, de kérni kellett, másnak meg nem adták vissza mert nem kérte. Ilyen bakikat nem kellene elkövetni és minden érintett személyt kárpótolni kell, nem a kérésére várni.

Új hozzászólás Aktív témák