Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz Archttila #63597 üzenetére

    Még nem, de elég képlékeny mikor jön elő a hiba és családban hárman is netezünk, tehát közvetlen nem tudom napokig akár hetekig bedugva tartani a gépembe a net kábelt, mert akkor nagy szentségelések lennének itthon. :/ Most pl. mióta írtam nem szakadt meg, gyönyörűen megy, aztán van hogy egyik pillanatról a másikra először általában lelassul a net, tehát percekig kell várni míg egy weblap betöltődik, majd megszakad az internet látszólag, de a router érdekes módon továbbra is látja a WAN kapcsolatot a digivel. Tehát nem a digit dobja el, hanem csak az internetet amit sugároz/kábelen küld a gépemre. Aztán persze én manuálisan ilyenkor a digis WAN kapcsolatot bontom, majd ujra csatlakozom rá routerben, de általában ez nem old meg semmit. Ekkor ismét visszajön a digis bejövő kapcsolat, de internet nincs a gépen...aztán egyszer csak megjavul és visszajön. Hozzáteszem gyári szoftverét is pár hónapja frissítettem valamikor télen, igy frissnek mondható. Szóval a leirtak alapján nem tudom mire gyanakodhatnék, de a digis helpdesk vagy nagyon okosnak képzeli magát, vagy egyszerűen sz@rik rá és bunkóskodnak.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák