Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Headless

    őstag

    válasz YxVs #55476 üzenetére

    Szia hát az, hogy tudsz-e majd játszani 3D BD iso-t hálózaton keresztül, ez leginkább attól, függ hogy milyen módon kapcsolódik a tv a routerhez, kábel, vagy wifi, másik fontos dolog az usb sebesség amit közvetve befolyásol a hdd fájlrendszere. NTFS fájlrendszer és wifi a legrosszabb kombó.
    Nekem V2-őm van, EXT4 fájlrendszerű WD green, a lejátszó egy pc lan kábellel összekötve GB-es porton keresztül.Ezekkel a tesztvideókkal néztem, a 60mbps-es simán elfutott BD3D ISO-nak kb ekkora lehet a bitrátája, de lehet kisebb, ezt simán vitte. De mondom itt a lejátszó egy pc volt, nem TV és lan kábel volt. TV-n lejátszva sajnos ott vezetékes kapcsolat nálunk nem kivitelezhető. Ott a 15 mbps ráta a maximum, de elég rossz a wifi jelerősség a TV-nél. A legjobb esetben sikerült akadás nélkül lejátszani a 20 mbps bitrátájút is. De ez kivételes volt általában 1-2-szer megakadtak ekkora bitrátánál, vagyis ez már sok neki...

    Tesztkörnyezet:
    1043nd V2.1 Suste build BB v0.4
    PC- aláírásomban
    TV EH5300 + Tenda A6 minirouter saját buildes openwrt-vel. ez szolgáltatja a vezeték nélküli netet a TV-nek.

    Leírás pedig telepítéshez szerintem suste oldala bőven jó.

    [ Szerkesztve ]

    LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

Új hozzászólás Aktív témák