Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IstvánLászló

    senior tag

    Sziasztok ide irányítottak ebből a topikbol: Asus blog: íme az RT-AC56U izomrouter

    Sziasztok és üdvözletem mindenkinek.

    A téma remélem ide illő, nem találtam erre más fórumot és itt kérdeznék.
    A router-em egy 10/100-as TL-WR841N.
    A Hardware Version: WR841N v9 00000000
    Előzmény a ruter látszólag jól működik és 1 hete tapasztalom és tépem a hajam mi a bánat lehet, wifi nincsen engedélyezve.
    A netem 30-megás stabilan és mértem is több alkalommal most is.
    A ruterem a szolgáltató modeme lan-portjára van csatlakoztatva.
    A ruterremre általában 3 gép csatlakozik a lanon és itt kezdődnek a gondjaim.
    A letöltés közben ha netán van, távoli gépről barátomtól, ami 3Mega-bitet foglal el a sávszélből.
    A jutube nézése és böngészés olvasás szinte lehetetlené is válik, mint a csiga borzasztóan belassul minden és hidegrázást is kapok mostanra is már.
    Ezért gondoltam hogy itt teszem is fel kérdéseimet.
    Most itt a Ph-n vagyok ruter 0-terhlés és kabaré mire bejön az oldal.....

    Szeretném frissíteni a firmware-t a fent nevezett router-en, van értelme??
    A netet már átböngészve sem találtam megfelelő magyar nyelvű leírást, még angolul sem.
    A router nem ad lehetőséget, gyári eredeti firmwar-éje mentésre, miért nem is értem??
    A lényeg ezen nagyon csodálkozom, csak egy példát mondanék.
    Az alaplapok biosa gyári eredeti firmware mentést fel is kínálják , frissítés előtt.
    Esetleg pár szóban de érthetően leírná nekem valaki hogy mit hogyan kell csinálnom.
    Minden hozzáértő segítségének nagyon örülnék hogy mit csináljak, mert kész káosz a netezés így.
    Köszönöm a türelmet előre is.

    Üdv, István

    [ Szerkesztve ]

    Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Új hozzászólás Aktív témák