Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • !Tupac!

    tag

    válasz pohár #131795 üzenetére

    Az ok prózai; telefonról vagyok mindíg ha írok az meg nem jelzi az elírást... Ezért is használom csak ezt a 3 smileyt: :DDD :) :C ennyit tudtam megjegyezni :DDD
    Meg azért nem írom ki vastaggal senki nevét ha egy hsz-ben több helyre is reagálok.

    Chandler megint dobta a Dallast így került most a Suns-ba. A Dallas egész igazolási terve ment a kukába DeAndre Jordan miatt.. Elsősorban ez ugye az igazolások és a keret mélységére van hatással. Ezzel kapcsolatban a hiányzások később komolyabb faktorral bírnak majd. Én Parsons hiányzásáról tudok csak a többiek kínja új nekem. Deron Williams-et kiégettnek titulálni botorság, kellett neki az új impulzus ha féltávnál is a fásultság lesz rá.jellemző akkor elhiszem hogy neki annyi. Nowitzki pedig már nem tudja megoldani a szitut játszótársak nélkül de szerintem ez is lehet a csapat erőssége, Rick Carlisle pedig bizonyította már hogy jól kezeli az ilyen szitukat. Nem várok világmegváltást a Dallas-tól, szerintem a PO-rol is csont nélkül lemaradnak, azonban szerintem a Suns sem jár sokkal előrébb nálluk. Az említett Knight-Bledsoe páros sosem volt túl acélos duó (pláne védekezésben), meg nekem ez a keret egyenlőre nem elég összefort, azonban jövőre szerintem ilyen Nyugat 6-7-8-ba simán várhatók..

    Az fix én kerülöm a meccset, két félkész brigád a szezonnyitón.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák