Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz sony309 #28103 üzenetére

    Én megakadtam.. :U

    Level 13 vagyok. Az ép ésszel felhúzható fegyverek, szettek s brandek mind megvannak. Már csak skill, exo és named item van amin még tudnék fejleszteni hogy emelkedjen az expertise szintem.

    Csakhogy most van az a rész, hogy olyan helyen (Summit) vagy olyan buildben kellene mennem amihez nincs kedvem mert nem a világom, és nem szeretem ha rám erőltetik és az Ubi mondja meg hogy miben játsszak..

    És hiába van 5000+ SHD-m nincs kedvem egy sokadik altot is felhúzni NY-ban csak azért hogy pár perc alatt lenulázzam és mindent printer filamentre költsek. Az is 2-3 óra csapatban és rohadt unalmas már..

    Megértettem hogy az én (még így is casualnak nevezhető) szintemnek akkor nem lesz level 20 expertisa, mert ahhoz már ki kéne bújni a bőrömből és atomnyomorékmonoton summitozni kéne naphosszat..

    Ekkor jöttem rá hogy amúgy mi a francnak is nekem egy level 20-as fegyver mert az égvilágon semmit nem ér (base dmg kapja a +20%-ot könyörgöm nem a teljes sebzés..okos..) meg a skill se meg az armor végképp semmit se ér.. Egyszerűen nincs olyan szitu ebben a játékban amihez eddig nem fértem hozzá, nem oldottam meg de most majd a level 20-as nemtommi az majd megoldja.. nincs ilyen.. Az van amit Ani mond, tudok buildet építeni és tudom használni, az többet ér mint +20% akármivel rohangálni vakon..

    Gondolom idővel persze majd meglesz a 20 (mire a kretének felemelik a max szintet 30-ra a köv TU-ban :D ) de hogy mikor.. lehet egy év.. sztakkómivansemmi.. :DDD

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák