Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donbig

    tag

    válasz st3v3np3t3r #844 üzenetére

    Sok mindennel egyetértek, van amivel nem.
    40+ -os férfiként válás után próbáltam ismerkedni, új kapcsolatot találni.Először a szokásos körök: Haver feleségének a barátnője, stb. Kölcsönös szimpátia híján eredménytelen. Másik baráti körből egy rövid kapcsolat. Minden vásárláskor, egyéb helyzetekban - na, majd most, véletlenül....., hát nem. Aztán regisztráltam alapos tájékozódás után az egyik társkeresőre. Ennek 7 éve. Ezalatt az idő alatt volt néhány relatív hosszabb - 1-2 éves - kapcsolat , és akár egyéjszakás kaland is. Sok szép pillanat és sok fájdalom. Mostani páromat három éve ismertem meg ott.
    Igen fizetni kell, de azt vettem észre, hogy sok hölgy is hajlandó ezt megtenni, nem feltétlenül várja mindenki, hogy a férfi legyen az előfizető.
    Fénykép nélküliség nekem is a vesszőparipám volt, de elfogadtam, hogy bizonyos foglalkozásúak nem szeretnek nyilvános képet feltenni. Amit nem értettem, ha ez mellé még a nevüket is megváltoztatták. Hihetetlen történeteim vannak.
    Az, hogy nem írnak vissza? Egy ideig zavart, mert én minden levélre válaszoltam, ha mást nem, annyit, hogy ne haragudj, úgy érzem, nem egymást keressük. Nem megterhelő. De a nem válasz is válasz, elkönyveltem egy buta fa..nak, ennyi. De volt olyan, hogy évek múlva egy ilyen küldött szívecskét. Na, akkor megírtam, mit gondolok... :)
    A legrosszabb tapasztalat, hogy a nők nagy része úgy kezd társkeresésbe, hogy az előzőt még nem dolgzta fel. Ez rohadtul nem etikus.Volt, aki az első randin azt bizonygatta, hogy ő feldolgozta a szakítást, a második randin meg megmutatta a Norbi fényképét. :) Konkrétan előfordult, hogy az első randin azt hallgattam, hogy jó lenne egy komoly kapcsolat, de tulajdonképpen neki jó, ha a vadász dugja. Nem volt több randink. :N De erről nem a szolgáltatók tehetnek. Van akinek gyorsabban, van akinek lassabban sikerül, de sztem a középkorú, idősebb korosztálynak igenis jó lehetőség. Sokszor jó idegek, türelem és kompromisszumkészség szükséges. :)
    Szóval, lehet, hogy vannak az online társkereséssel gondok, de nem látok alternatívát. Vakrandin nem voltam, ismerős igen ,na az is megér egy misét.

    "Ember, most jövök ki a templomból!"

Új hozzászólás Aktív témák