Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz donbig #845 üzenetére

    Ha jól sejtem, neked van sok tapasztalatod. Leírnád, akár az oldal megnevezésével is, hogy melyikről mi a véleményed? A netes saját reklámokat hiába nézem, ott úgyis csak a szépet írják le...

    Engem elsősorban az érdekelne, hogy mi a felhozatal olyan kb 30-35 év körüli nők esetében, akik inkább választják a karriert, és tudatosan kerülik a gyerekvállalást? Hallani erről a témáról is pro és kontra, van olyan vélekedés, hogy egyre gyakoribb, én ugyanakkor inkább azt látom a környezetemben, hogy bevállalnak 1-2 gyereket, aztán szétmennek, és egyedül marad a nő a gyerekekkel.
    Az a baj, ez egyirányú utca, ha egyszer valaki vállalta, nem lehet belőle kiszállni, és szerintem nem szégyen azt mondani, hogy "én ezt nem akarom vállalni", se sajátot, se másét nem akarom felnevelni.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz donbig #845 üzenetére

    Én a fénykép vagy titkos fotós társkeresőkkel úgy vagyok, hogy az ilyen nem hiszem, hogy komolyan gondolja a társkeresést...nekem ez majdnem olyan, mint a rejtett számos hívás... Ha én megtisztelem annyival, hogy felvállalom az fejem, ennyi a minimum amit elvárhat a másiktól az ember ilyen tekintetben.

    Van aki nem születik randigurunak, nem tudják, hogy az első vagy második randin miről és mennyit szabad beszélgetni, nyilván az mindig kényes téma, mert hát az ember kíváncs, hogy miért ment a levesbe az előző kapcsolat, de ezt túlzásba sem szabad vinni...

    A legrosszabb tapasztalat, hogy a nők nagy része úgy kezd társkeresésbe, hogy az előzőt még nem dolgzta fel. Ez rohadtul nem etikus ezzel egyet érthetek...

    Szóval, lehet, hogy vannak az online társkereséssel gondok, de nem látok alternatívát. Mivel a "haveri kör" elég karcsú, így én sem...

    Vakrandin nem voltam, ismerős igen ,na az is megér egy misét. Háááát, bátor tett volt tőle, én nem hiszem, hogy bevállalnék egy vakrandit...ez a vakrandi dolog számomra majdnem olyan, mint ha bekötnék a szemem és belöknének a Tesco-ba, hogy vásároljak be... aztán vagy sikerül vagy nem... Megéltem már én is pár kapcsolatot, a bizonytalanra nem adok... Meg amúgy is, a közös szimpátia alapja, hogy látom azt, hogy kivel fogok randizni, mert ezek a vakrandis dolgok elsűlhetnek fordítva is, hogy nem az lesz a partner, akire számítottál...(gondolok itt olyanra, hogy a pxxxxm.hu-n több srác is fent van a keresés nők közötti találati listában, női névvel...azért egy vakrandin ez egy hetero embernek, hogy is mondjam, kellemetlenül sülhet el...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák