Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Borify Péter #722 üzenetére

    nem tudom :B nem vagyok egyébként hízékony... igaz már nem olyan kockás a hasfalam, mint régebben, de ahhoz képest, hogy mennyi sört iszok, szerintem elég jó :)) felüléseket kellene csinálnom napi rendszerességgel vagy valami mozgás kellene...

    kaják közül egyébként a cigánypecsenye nem volt olyan jó, ahogy a balcsinál készítették... én sokkal jobbra csináltam anno... ők csak úgy összecsapták... mintha a tarját hirtelen megsütötték volna serpenyőben, megszórták volna fűszerekkel és dobtak volna rá 1 szelet bacont... elég gyenge volt... amikor én csináltam, akkor sóztam-borsoztam, fokhagymás cuccban pácoltam egy darabig a tarjaszeleteket... karikákra vágott hagymát fonnyasztottam, azt beledobtam 1 tepsibe... a serpenyőben hirtelen megsütött húsokat ráraktam, paprikával is megszórtam és tettem rá 1-1 szelet bacont... majd így fólia alatt puhítottam egy darabig és készre sütöttem... sokkal puhább és ízletesebb, mint ahogy ott készítették... :)

    ...viszont a pacal az nagyon finom volt... enyhén csípős, úgy ahogy kell... előbb kifelejtettem, de ettünk babgulyást is... egyik menü: 1feles jókis barackpálesz, babgulyás, pacal és közben 1-2korsó jó hideg csapolt sör :))
    finom volt még a milánói sertésborda is... valami bazinagy adag tésztát adtak, isteni öntettel, rajta rengeteg sajt (ahogy szeretem... sajtból nekem nincs határ) és 2 tenyérnyi rántottszelet... ez is jó "kis" ebéd volt :))

    ...ha valaki zánka környékén kajáldákat keres, írjon pm-et... asszem 5-6helyet kipróbáltunk és ha legközelebb megyünk, akkor ezek közül 3-4-nél esélyes, hogy visszatérünk...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák