Hirdetés

Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz - = Zk = - #2 üzenetére

    kedd, azaz ma
    ma sem indult másként a napom. reggel 8-kor irány a harcmező.
    kezdet. be dózsára, felkutatni a céges dokit, majd leadni a papírt pár emelettel feljebb. elkérni kicsi rózsaszín TB könyv...(ilyenem is van/volt?:Y....mik vannak)...
    innen GO déli PU...leadni a még megmaradt kulcsokat....pár óra várakozás, mivel szükségem volt egy papírra az angolt tanító cégtől, de puszira ne mmentem volna oda.;)
    ez megjött. go nyugati. papír elhoz. go bécsi út, közjegyző. levettem a maradék 4000 magyar forintomat a fizumból, gondoltam csak elég lesz. kapaszkodni tessék, nem lett elég....:W
    innen go vissza déli PU, kölcsönkérni pár "ezer" forintot:W.....vissza a bécsi útra, kifizetni a kifizetni valót....innen vissza nyugati PU....papír lead, majd érdeklődni, mikor lesz meg a pénz, mert már mennék megvenni a repjegyet. azért hadd ne szombat hajnalban:U...
    állítólag holnap dél előtt folyamán....ha ez igaz, ismét egy mozgalmas nap elé nézek:C...
    sőt. holnap ha megvan a repjegy, irány a "kocsma" elbúcsúzni pár kedves volt kolegámtól...majd rá másnap talizni egy kedves leánnyal, aki mindíg is fontos volt az életemben. de a sors úgy hozta, hogy nem boronál minket egybe...hmm. ez van.
    péntek lelkileg felkészülés a szombatra....:))
    nem mellesleg még mindíg NEM fogtam fel, mi is fog történni velem. még semmi para nincs rajtam. anyám jobban idegeskedik minden nap, mint én magam....pedig ez a nyugodság ne mrám jellemző...hm.

    szerk:
    jah igen, az 5800-ám ma is hű társam volt. :K

    a másik. hétfőhöz még pár sor
    azt nem is meséltem, mikor felhívtam az angliai főnökömet, ahonnan helyileg telefonáltam volt egy kutya....én kijelentettem, hogy i dont like animals....kishölgy megijedt, és kért ne bántsam. háát, mondom, én, mint az állatok királya, kötelességemnek érzem, hogy békesség legyen köztünk...kezdetnek elkezdte rágcsálni a majd 17k-s sennheiser fölhallgatómat. barát - ellenség 0-1... :DDD ...
    next round: amíg telefonáltam a kutya szó szerint fossá rágta a szintén 17k-s FEHÉR! Nike Shox cipőmet, és a kínai farmerem:C....0-2. láss csodát, a kutyus él. miért? mert amit intéztem telefonban, anniyra feldobott, hogy megfeledkeztem az álltalam felállított farkastörvényről:))....
    meg alapból nem vagyok állatkinzó. ennyi.
    de apoén, hogy mikor más mindenkitől elbúcsúztam, nyúltam volna a kilincs felé, de ismeretlen okból a jobb "futóművem" (by WesTM) elakadt. és egy szép botlás lett belőle. nem vészes, csak látványos. igen. a kutya kifejezte tetszését felém. :C
    nem baj. nem felejtek, mondtam neki: a 0-3 az 3-0 az ellenség oldalára:))....

    nagy fájdalmam, hogy amit beigértem WesTM fórumtársamnak és G-Man-nek(me ga Jászberényieknek), nem jön össze. pedig még Becherovkát is vettem....nah, majd ha visszajövök "félutamról" akkor viszont nagyonbebaszcsizunk:))
    pia nem romlik, anyámék meg nem isszák Bechert..csak a "csokilikőr"...pff:DDD...
    itthony vagyok. megint elmúlt este 6 óra....hm. elgondolkodtató. de örülök, hogy mennyi mindent sikerült elintéznem egy-egy napba sűrítve....
    mára zárom ezt a fejezetet. valami van, sikítok:))....ahogy szoktam volt mondani...:C

    Dicsértessék! :R

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Aktív témák