Hirdetés

Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz - = Zk = - #1 üzenetére

    Érkeztek visszajelzések erről az egy szem HSZ-ről, páran kérték, legyen folytatása valóban. lesz, megigérem. egyelőre hazulról gépelem eme sorokat, de ha minden jól megy, kintről is folytatom:R...
    köszönöm Nekik ;)

    pár szót az eddigi napokról:
    hétfő:
    bementem leszámolni előző Fővárosi, méltán híres cégemnél. nagy nehezen összeszedtem a kilépéshez szükséges Aláírásokat, különböző társosztályoktól:W egyedül a céges orvostól nemtudtam, mert ő már délben lelibbent...

    ugyanezen a napon még elintéztem egy kérelmet (támogatják X ezer forintal az utamat) az angolt tanító sulim felé. ami részben sikeres volt, de itt még nem is végeztem, de szóltak attól a cégtől "amivel" kijutok külföldre, hogy felkéne hívnom a "melóhelyemet" és beszélni a főnökömmel, meg egy magyar sráccal...(name is Csaba!)
    átutaztam ide, mivel saját számláról necces lenne angliát felhívni... :DDD
    nah azt tudni kell, hogy nálam az utazás = a BKV bérlettel. tehát meló1. 13ker.dózsa gy út. meló 2. 11ker bartók béla út. angol suli, nyugati PU....régi régi meló helyem: déli PU.
    a trémobil meg alapból különös figyelmet fordít az én előfizetésemre. hátmég egy kis angliai csicsergés...:))
    felhívtam kinti főnökömet, váltottunk pár szót, megkérdezte mikor megyek, majd beszéltem CSabával...sok pozitívumot mesélt. amit kellett, elmondott.
    a lényege: várnak engem sok szeretettel. a hívás úúgy feldobott, hogy.... megérte a napi rohangálást.... :K
    go haza...itthon tunyulás....vegetálás :))
    reggel 7-től egész este 6ig pörögtem, mentem, intéztem a dolgaimat...
    hű társam volt egy Nokia 5800 Xpress Music...ontotta a zenét utazásaim idején szakadatlanul...

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Aktív témák