Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz wmati #90678 üzenetére

    (Érthető. Ők is teljesítményben voltak, mert mikor nálam végeztek még elmentek egy 3 STB-os IPTV-t kötni ~30 km vezetés, plusz meló és már erősen délután volt, de biztos örültek volna, ha elmennek és rögtön hibajegyet nyitok arra, amit műveltek, szóval inkább tesztelték a HGW-ről, aztán én meg már a saját router-em mögül is.)

    #90679
    Na, hogy mérő volt-e náluk azt kötve hiszem, de lehet. Itt a környéken a PannTáv jön ki hibára, náluk már láttam nem egyszer komolyabb eszközöket, "kiépíteni" Mészárosék jöttek 2x is, egyszer légkábelt és bejövőt cserélni akkor is csak Speedtest-et néztek én mutattam nekik anno a W724V vonali adataid, aztán bonding-nál ráakasztottak két vonalkeresőt az oszlopon a dobozban, megtalálták fent a központban, szépen szóltak, bekötötték, EDK-ban már be volt kötve a 2 érpár, bent bekötötték az belső dobozba és második érpárt, ZTE össze, összeállt, Speedtest, aláírtam, elvitték a W724V-t és azóta nem láttam őket.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák