Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nehezen ébredtünk fel. Édes érthető mert sok pihenésre van szüksége. Egy akkora dombbal a mellem alatt én is sokat pihiznék. Mondjuk neki Sári mellett esélytelen ez mert nincs tekintettel az anyjára.
    Tegnap reggel elvittük a lányokat suliba és oviba, majd délelőtt összeszereltem a gyerekágyat Boldi méretre. Teljesen elkészült a szoba. Utána családi durmolást tartottunk mert eléggé lefáradtunk ebben a két napban. Délután irány a gyerkőcökért és mentünk a nőgyógyászhoz. Utolsó vizsgálat hogy minden rendben van e odabent. Boldi feje beékelődve a szülőcsatornába kilövésre készen. Már csak rajta múlik mikor érkezik. Súlyra és fejlettségre is teljesen kész van a kis kukacos. A nagy örömre hogy minden rendben van odabent elugrottunk mekizni egyet és tankoltunk Lolába. Szerencsére nem búg a kerékcsapágy amit ideiglenesen beszereltem. Ráérek később foglalkozni az újra cserélésével majd tavasszal ha melegebb idő lesz. Felhívtam azt az embert akivel bő egy hete egyezkedtem alkatrész ügyben hogy mi van. Szabadkozott hogy ma feladja amit vennék tőle Lolára. Hiszem ha látom... Ez magyarhon.
    Ma nem tudom dolgozunk e.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák