Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Szokásos 3 órás ébredés utáni kómában vagyok. A másfél órát amíg az óra nem csörgött elég nehezen töltöttem ki. Jobbára fejben dolgoztam. Átgondoltam ma mire kell odafigyelnem hogy ne hibázzak. Még legalább 2 csavart is kell túrnom itthon mert az ajtópánthoz elfelejtettem venni. Tegnap egész jól haladtam a munkámmal bár eléggé be voltam rozsdásodva. Sajnos tegnap egy nagy veszteség ért. Totálisan bedöglött a kézi körfűrészem. Valami csapágyféle elszabadult benne és a forgó motorba vágódott. Nagy durranás és füst után kampec lett neki. Szerény másfél évet bírt ki az átkozott. :W
    Itthon minden rendben zajlott nélkülem is. Édesék iskolalátogatóban voltak. Nagyon jól megszervezett program volt ahol műsorral és közös játékokkal várták a leendő iskolásokat. Cunci nagyon élvezte a dolgot! Szerintem ide fogjuk beíratni. Kicsi családias iskola kevés tanulóval. Édes teljesen oda volt érte. Persze az is nagyot nyom a latba hogy Évike (szijjja ;] ) anyukája és nővére is itt dolgozik.
    Ma megpróbálok időben végezni hogy még picit jusson nekem is a vasárnapból. Még össze kell számolnom egy másik munka anyagát is itt amit jövő héten fogunk csinálni. Jó hogy végre van valami munka és hozzá jó idő is volt. Mi kell még? Itt ül mellettem a csajom a többit ő rendezi. ;] :DDD
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák