Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ismét 2 szakaszban telt az éjszaka el. Fél 12-kor felébredtem és jó egy órát tévéztem mire újra el tudtam aludni. Bevallom erre számítottam is mert ha nagyon fáradtan fekszek le aludni akkor általában nem alszok reggelig. Tegnap ez történt. Piszkosul elfáradtam! Idejét nem tudom mikor dolgoztam ennyit utoljára. Rengeteget kellett létráznom ami rendesen égette a kalóriát. Egy családi házról lelopták a ráz csatornát és azt pótoltuk sima acélra. A tolvajok nagyon szakszerűen bontottak ezért szerencsére nem kellett a tetőt javítgatni. Azért a tulaj nem örült neki hogy a biztosító nem fizetett semmit ki a cirka 400 rugós kárából. A bádogossal megbeszéltem hogy így alkalmanként eljövök hozzá segíteni de véglegesre nem. Szerintem ez most neki jobb is így. Valahogy nem jön be nekem ez a bádogos szakma, Muszájból elvégzem de nem rajongok érte annyira hogy nap mint nap ezzel foglalatoskodjak. Ez a tegnapi nap megerősített ebben az elhatározásomban. Na nem az hogy elfáradtam hanem az hogy nem tetszik. :P
    Édes finom ráhatására letettem (egyelőre) arról hogy vegyek táltiba egy cd.-s rádiót. Igazat adok neki viszont rendeltem egy thermosztátot amit már ősz óta meg akarok javíttatni és eljutottam arra a pontra hogy magam fogom megcsinálni. Motorszám alapján rendeltem meg és szerintem nem nagy kunszt kicserélni. A cserénél a hűtőrendszert is át fogom mosatni mert szerintem a hőfokaim a télhez képest kicsit magasak akkor ha pl. 1 órán át araszolok mondjuk Pesten. Nem melegszik túl a motor de azért télen szerintem nem szabadna e ventilátornak elindulnia. Mi lesz itt nyáron? Ezt jövő héten egy füst alatt megszerelem.
    Ma pihi és hétfőn még megyek a bádogosnak segíteni ide ahol most voltunk.
    Édes még durmol. Mindenképpen le akarom fotózni a pocakját hogy mekkora és ebből egy albumot készíteni.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák