Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Fáj a hátam. Elfeküdtem az éjszaka és ez azt mutatja hogy keveset mozgok. Mivel nem szólt a srác hogy mehetek hozzá ezért a mai napot kihagyom. Nem szeretnék pofára esni hogy odaautózok és nem lesznek otthon. A 400+ benzinnel nem autózgatunk 100Km-t feleslegesen.
    Tegnap csak a szokásos semmittevős, pihengetős napunk volt. Édes főzött én pedig mosogattam. Lecsúszott egy szomszédok is ha már a tévét néztük. Édes már kiakad a discovery-n zajló folyamatos autófelújításokról. Ráadásul olyan pénzösszegekkel dobálóznak amik itt álomkategóriába tartozik az emberek nagy részének. Egyébként ha valaha túljutunk a szomszédokon. (4. évad végén járunk) akkor már szedem is le a "nők a pult mögött" remek Csehszlovák sorozatot. :DD
    Ma elvisszük oviba cuncit és hazafelé feladunk minden csekket. Holnap albit kell fizetnünk és addig rendeznünk kell a számlákat.
    Jut eszembe ma jelenik meg a 7970-es ati vga. :Y Az olvasott tesztek alapján nagyon jó kis kártya lesz. Remélem a driver is megfelelően támogatni fogja. Persze én álmodni sem álmodhatok ilyenről mert nincs rá pénzem. Ha lenne is rávalóm akkor sem vennék mert nem játszok és felesleges pénzkidobás lenne. Bezzeg régen összekuporgattam a pénzt került amibe került. ;]
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák