Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz Med1on #14703 üzenetére

    Nekem Kstar Microsine 1000VA direktbe kapja az áramot és utána van kötve csak egy túlfeszvédős elosztó. De maga szünetmentes nálam simán visszafogja a túláramot. Amint átlép 240V fölé akkor azt szépen le is veszi és nem ad ki magából többet.

    (#14702) hcl
    Ha a Google nem segít akkor marad az hogy amint tudod szétkapod a szünetmentest és magad méred meg az akku méreteit. De mint előttem írták a saru méretét is ellenőrizd.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Med1on #14703 üzenetére

    Jól tudod KVÁZI szinuszos UPS elé lehet kötni feszvédős elosztót de utána nem, az is jó hogy a feszvédős elosztót közvetlenül a konnektorba dugod.
    Marci112233-nak TISZTA szinuszos UPS-e van - a Kstar MICROSINE család tiszta szinuszos drágább is az az 1000VA-es UPS kb. 40k a boltban - tehát ő megtehetni, hogy a feszvédős elosztót a UPS-be dugja, de szerintem ő is jobban járnak a ha a fali konnektor és a UPS közé tenné, mert:
    1. akkor már a UPS-t is tudná védeni
    2. ha jön valami durvább probléma a konnektorból ami megsüti az első eszközt akkor az inkább legyen az olcsóbb feszvédős elosztó - kb. 5k egy ilyen - mint egy 40k-s 1000VA-es szinuszos UPS.

    hcl

    Ezek ÁLTALÁBAN szabvány méretűek:

    Feszültség (V): 12
    Tárolóképesség (Ah): 9
    Hossz (mm): 151
    Szélesség (mm): 65
    Magasság-sarukkal (mm): 97.5
    Csatlakozó típusa: Faston 250 széles saru
    de ha innen rendeled: [link] és megadod a típust amiben cserélnéd segítenek.

    Starchm

    :DD :R erre jutottam én is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák