Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz nyunyu #7078 üzenetére

    Adatok szerint a hálózati árammal nincs probléma, 220-230 között mozog, 230 felé tendál inkább.
    AVR eddig egyetlen egyszer kapcsolt be túlfesz. miatt, meg amúgy azt is látnám a panelen.

    Határozottan nem is teszt, azt is jelezné a vezérlőpanelen.
    Meg ugye hangos kattanást hallat a relé is üzemmód váltáskor.
    Ez csak random néha felbúg (nem ventilátor), olyasmi elektromos hanggal, mint ami a transzformátorok jellemzője.
    A néha pedig pár naponta értendő. Ilyenkor megemelkedik a hangja mondjuk pár dB-ről fokozatosan 20-30 dB-re, majd ha "végzett", akkor elhalkul. Ekkor kíváncsiságból mindig megnyitom a weblapját, de az adatokban nincs semmi rendellenes.

    Alkalmanként a terhelés pillanatnyi megugrását is nyugtázni szokta egy kis hangoskodással*, de mikor állandó terhelés mellett váratlanul csinálja, azt nem értem.
    Azt amúgy nem tudtam eddig, hogy hálózati üzemmódban is bekapcsolhat a hűtés nagyobb terhelésnél. Gondolom melegszik az inverter, vagy ilyesmi. Vagy várjunk csak, line-interactive topológiánál hálózati üzemmódban nem is működik az inverter. Akkor mi a fenét kell hűteni? :U

    *beinduló a hűtőventillátor csak attól, hogy a crt tv főkapcsolóját benyomtam. Persze ezeken nem csodálkozok, ezek olyan helyzetek, amikor tipikusan a helyiség világítása is elhalkul egy pillanatra a fesz. eséstől.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák