Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drakmusz

    őstag

    válasz mirci18 #19493 üzenetére

    Ez egy érdekes dolog, sokat lehetne róla beszélni.
    A visszajelzés nyilván fontos a felhasználóknak.
    De a lényeg szerintem az, hogy az egész kattingatás egyfajta örömet, kikapcsolódást okozzon.
    Ahogyan írtad is, ez a topik kissé átalakult a másikkal egyetemben.
    Az irány nem feltétlenül jó, de egyelőre ez van.
    Csak egy példa.Egy időben raktam fel képeket a kezdő digitális topikba.
    Sok segítséget kaptam, az ottani társaság meglehetősen nyitottan állt a dologhoz.
    De még azon a felületen sincsenek olyan hitviták, mint amik a két mobilos topikban szoktak előfordulni....
    Az emberek általában sértődékenyek, ezen nem lehet változtatni.
    Nálunk otthon nagyon rosszul alakult az elmúlt két év, ez kihat mindenre.
    Nincsenek új képeim, most pihenés van.
    Nagyon régóta tervezem hogy csinálok egy Instát a Flickr helyett, remélem hogy jövőre már összejön.
    Ezt csak azért írtam, mert mindenkinél lehetnek nehezebb időszakok, amikor a fotózás háttérbe szorul.

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

  • #16514048

    törölt tag

    válasz mirci18 #19493 üzenetére

    "Azt hogy a fotókat kell e nagyítani elemezni azt hogy mennyi részlet van egy egy fotóban nekem fontos neked lehet nem."

    Nem erről van szó, a lehetőségekhez képest igyekszem én is kihozni a maximumot.

    De könyörgöm, 6.5x digitális zoom milyen legyen? Már az is kisebb csoda, hogy ennyi kihozható belőle.

    Lehet képminőséget értékelni, de egy 1634x919 pixel képbe ki tudja mennyire belenagyítgatni és azt mondani, hogy úgy életlen meg zajos, az elég szakmaiatlan.

    Képminőséget értékelni 100%-os nagyításban lehet csak. Te egyértelműen nem így csináltad, mert úgy nézve a nemrég linkelt képeidhez képest sokkal kevésbé zajos és semmivel nem életlenebb az én havas fotóm.

    És ezt nem sértődésből írom, mert ami rajtam múlott ezeken a képeken, arra egy szem kritika nem érkezett eddig, így nincs is mire megsértődni.
    Csak sajnálom, hogy a 3 mobilfotós topik közül mindegyik a minőségtesztelésről szól már. A következő lépcsőfok, a Drakmusz által említett kezdő fotós topik meg azért nagyon más színvonal még.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák