Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Megint egy új nap. MEgérkezett az utánvét a maciboltból, a mackó még sehol, igaz az nem is az én nevemre érkezik. Fater őrjöng, na de csak egy kicsit, nomeg parázik is , mi lesz ha nem érkezik meg a mac.(kó)
    MA kezdődik Ozorán egy hatalmas 5 napos party, csak egy vasam sincs , kimenni. Pedig csak 7500. Jön az Astral is, világéletemben meg akartam nézni, de lehet nem lesz belőle semmi:(
    Úgyhogy most szomorú vagyok.

    Dig_it_all blogját olvasva úgy éreztem , jól le lettek fikázva a goások (uv-s cuccok, ördögbot, tipikus goás ''kellék'').Részben igaza van.Hiszen nagy nagy egyéniségeknek mondják magukat, miközben midnenki uvző, vagy batikolt cuccban jár.
    Persze ha jobban megnézné ő is, meg mindenki más, tökre nem egyformák ezek, nem úgy , mint trendi barbilányaink a menő plázákban.

    Ezer éve nem voltam goapartyn, nos lehet ez is kimarad?Szomorú leszek.Persze párom is olt, hogy hülyeség kimenni...Kedves:(:(:(

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák