Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    3 napig élvezem a vidéki élet szépségeit...itthon vagyok.
    Este beutaztunk berénybe a hűtőhöz anyuért, mert délutános műszakban volt.(Este 10ig)
    Nagyon Nokia feelingje volt a gyárnak.
    Sőt egyre jobban vágyódom komáromba.Csakhát ugye, pesten az albi, pesten a ''jóember'' is, ráadásul 1 évet írtunk alá az albiban, és nem tudom napi 100km oda vissza időben is, és útban is mennyire lenne fárasztó.
    Szerdáig kell a pink frizbis cégnek visszajeleznie.Remélem összejön.
    Várok még pár helyről interjúra hívást, de szerintem karácsony előtt nulla esélyem sajnos:((
    Hát ennyi lenne.
    Sehol egy nekem való munkahely:((

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    A volt barátom autóvezetést tanít itt, szentgyörgyön. Mókás egy dolog:) Már 6 éve nem láttam, kicsit remélem hogy nem futok össze vele, de az ellenkezőjét sem ellenéznem. Kiváncsi vagyok mi lett vele, de máshogy nem érdekel! Dehogy érdekel , még csak az kéne:Y:Y:Y
    Fater beszélt vele minap, engem nem említett.
    Annak idején 3 évet jártam vele. Ez amolyan ''vidéki szokás szerinti'' egy héten 3szori tali volt.
    Elég akaratos egy ember, (nem mintha én nem az lennék), így aztán nehezen fértünk meg egy csárdában.
    Nagyon jól tettem, hogy elhagytam. Bár maga az elhagyás nem történt szépen, ugyebár eléggé olyan ember vagyok (és szerintem a jó része a lányoknak ilyen), hogy szeretem bebizosítani magam, és nem akarok két szék közt a földre kerülni.
    Nos ez az elhagyás is annak idején ilyen volt.
    Gondolom kiváncsiak vagytok a réseletekre.
    Szóval 16 múltam, mikoris elmentünk barátnőimmel a helyi diszkóba. Ott ismertem meg (mint kiderült, korábban már látott buszon).
    Aztán diszkóba odajött hozzám, aztán mondta hogy majd hazahoz kocsival. Csak éppen épp indulnánk a kocsival, ki jön nézni megyek e már haza?
    Hát a faterom.
    Úgyhogy kocsiból gyorsan uzsgyi ki azt szaladás hazáig..(nem látott meg, de itthon miután hazaért a ''szekrény adta a másikat''. Hiába no, keményen voltam fogva, bezzeg hugom, jár összevissza messzire dizsibe...)
    Szóval így ismertem meg. Nálam 5 cmel alacsonyabb volt, és elvárta volna, hogy az ő kedvéért levelezőn csináljam a sulit (neki 2*sem sikerült bejutni) satöbbi.
    Szerintem ha vele maradok már rég feleség lennék, meg ''fejhettem volna a tehenet''.Jászladány nagy része az ''övék''. Gazdálkodnak. Mondjuk a szüleit nagyon bírtam:)
    Szóval aztán 3 év múlva felkerültem pestre. Tudjátok vidéki kislány a városba kerül...
    Hát igen. Bekerültem az elte koliba és jöttek a bulik. Nameg az irc, aholis ráleltem mostani páromra.
    De 2 hónapig még párhuzamosan ment a kettő, amit így utólag már bánok, hiszen egy hét után is nyilvánvalóvá vált, ki a hozzám való (ÉS persze erről azóta is meggyőződöm).
    Pont így bánom azt is, hogy a jelenlegi párommal nem voltam mindig őszinte, és kemény helyzetet okoztam anno neki.
    Viszont lassan 3 éve a (6-ból) már jókislány vagyok, és mindennél fontosabb az , hogy vele együtt harmóniában, békében éljek.
    Tök fura egyébként, vele szemben nem vagyok annyira akaratos, sőt, nagyon sokat adok a szavára, és elfogadom az érvelését.
    Szóval ez így most tök jó.


    Na be is fejezem mai mondandóm. Mancs macs még mindig nem került elő:Y:O:O:O:O:O

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Holnap temetés.
    A munkaügyiből kerestek ma délután, hogy ottmaradt a személyim(az igazság azonban az, hogy mikor eljöttem ma reggel, rákérdeztem, hogy akkor kész van minden,a válasz igen volt, csak a személyimet felejtették el visszaadni).
    Hugi kapott a csajoktól (srácoktól?) másnaposságűző Axe tusfürdőt.
    Igen jól írtam a nevét.
    ez egy férfi tusfürdő abszolút nem férfias illattal...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Ma (tegnap) voltam szavazni.
    Pénteken kaptam egy elutasító választ munkahellyl kapcsolatban.
    Még van egy kis tartalék pénzem...Remélem kitart még egy darabig.
    Mancs macs kapott a nyakába nyakörvet. Úgyhogy mikor rohan, akkor csilingel. Merthogy van egy kis csengettyű is rajta.
    Imádnivaló macs.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Voltam tesztírásona volt munkahelyemen.Jól sikerült.
    Nagyon boldog lennék ha visszakerülhetnék.
    Nagyon jó cég, ahol voltam, imádtam ott lenni.
    Másvalami :
    Annak idején csináltam egy tdk-t, és egy otdkt.A fő kiindulópont a mávinformatikás menetjegyellenörző rendszer volt.

    Szerzők: Tóth Ildikó Éva
    BMF - NIK III. évfolyam, Mobil informatika szakirány
    Konzulens: Dr. Kutor László

    Tartalmi kivonat:
    A GSM korában a kapcsolási díjak miatt luxusnak számított ''wapolni''. Az átalánydíj, illetve a GPRS lehetővé teszi a WAP szélesebb körben való elterjedését.

    A JAVA illetve a PHP térhódítása miatt a statikus WAP oldalak mellett egyre nagyobb szerepet kapnak a dinamikus tartalom-szolgáltatások. A projekt célja egy ilyen dinamikus WAP alkalmazás tervezéséhez és gyakorlati alkalmazásához való ismeretek tanulmányozása.

    A dolgozat áttekinti a dinamikus wapszolgáltatás techikai hátterét, és a gyakorlatát.

    Konkrét feladatként a PHP és az Oracle alkalmazásával egy olyan menetjegy-ellenőrző rendszert valósít meg, amely a szerveren tárolt adatbázisból tud lekérni jegyadatokat, illetve a keresésnek megfelelő eredményeket listázza. A program a későbbiekben egy olyan rendszer részévé válhat, melyben az utas a menetjegyét mobil telefonnal veheti meg, illetve a jegyellenőr akár a vonaton a menetjegy mellőzésével ellenőrizheti a viteldíj kifizetését.

    És ma mit olvasok, na mit?

    Menetjegyváltás sorban állás nélkül
    2004-11-12 14:00

    A MÁV Rt. 2005-ben tervezi bevezetni az utasok kényelmét szolgáló új jegyértékesítési rendszerét. A már közzétett állomási Menetjegyeladási, Helybiztosítási és Utastájékoztatási Rendszer (MHR) bevezetése mellett jön az E-ticket is, így a jegykiadási fejlesztések segítségével az állomásokon egyablakos-rendszerben vagy Interneten, akár otthon is megvásárolható lesz a vasúti menetjegy. A fejlesztésből nem maradtak ki a mobiltelefonok sem: a virtuális menetjegyhez csak egy jelszóra lesz szükség.
    A rendszer bevezetését követően az eddigi sorban állás helyett már háromféleképpen lehet menetjegyet vásárolni: vasúti pénztáraknál, otthon vagy akár menet közben, telefonon.
    Az E-ticket segítségével a jövőben az Interneten keresztül is lehet jegyet és helyjegyet venni, illetve fizetni. Az új szolgáltatás legnagyobb előnye, hogy a jövő utasa a jegyet többféle módon kaphatja kézhez.
    Az internetes jegyvásárlással otthon is kinyomtatható lesz a jegy. Akinek nincs nyomtatója, az felveheti E-ticket ponton, E-pénztárban vagy az MHR terminálokon. Ha valaki nincs számítógép közelében, de mégsem szeretne állomáson jegyet venni, egy jelszó segítségével mobiltelefonon, illetve WAP-on keresztül is hozzájuthat virtuális menetjegyéhez.
    2005-ben az állomáson jegyet vásárlók számára is egyszerűbb, gyorsabb és kényelmesebb lesz a jegyvásárlás, amikor a pénztárak MHR terminálokká alakulnak át: a jövőben egy kiszolgáló ablaknál lesz megvásárolható a belföldi és nemzetközi menetjegy, a helyjegy, szakképzett munkatársainkhoz pedig ugyanott információért is fordulhatnak utasaink.

    MÁV Rt. Kommunikációs Igazgatóság


    Szóval kicsit büszke vagyok magamra:C

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Holnap utazom haza. Kicsit elegem van már a videóvágásból , de uyge muszáj.
    Még az összel voltam batánőmék esküvőjén , fater videózott, és már lassan ideje lenne odaadni a kész videót.
    Nem gondoltam volna, hogy egy videókódolás ennyire prociigényes feladat.
    Meg valahogy tök fura, hogy a dv kamerán jobbnak néz ki a videó mint a gépen.
    na mindegy.
    Ma voltam egyik tv műsor tesztírásán, kiváncsi vagyok hogy sikerült.
    Tegnap pedig vácon voltam állásinterjún. Tesztmérnököt keresnek.
    Kicsit kezdem úgy érezni, hogy sajnos egyelőre -bár az interjúk jól sikerültek- megint nem lesz állásom.
    A másik helyen is olyan jól írtam emg múlt hét pénteken a tesztet, azt még mindig semmi hír:(
    Remélem drukkoltok nekem. Ugyanis egyre fogy a pénzem.Még szerencse , hogy előzőleg szépen elpakoltam a pénzem, így most azért nem szenvedek hiányt semmiben,sőt vásárolni is tudtam. Főleg így karácsonykor.

    ma vettem egy mérleget is.
    Atyaég 81-83 kiló vagyok. Bár nekem úg yis mindegy, annak idején miss cyberspacen 65 kiló voltam, akkor is beszóltak, mert nem vagyok vékony.
    Hát pedig...Akkor, szerintem az voltam. Most meg... Reméelm lesz még olyan hogy tetszem a páromnak...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Karácsony napján nagyúrrá váltam...
    Kicsit fura..
    Na kaptam egy szép bögrét és egy jó könyvet páromtól, de a nagyja még hátravan.
    Így néz ki az albiban a fánk:

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    A karácsonynak vége, lehet megint nekikezdeni munkát keresni. a szilveszter itthon lesz eltöltve, de elég rossz passzban vagyok, igazán semmihez sincs kedvem:(

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Rossz hangulatomat még csak tetézi, hogy egyetlen egy karácsonyi (normál) képeslapot vagy smst sem kaptam.
    Ennyire nem szeretnek az emberek?
    Vagy még senki sem tudja a címemet?
    Nem örülök neki.
    Anyunál meg ott vírít a sok képeslap.
    Olyan rossz hogy én csak akkor kapok ilyesmit, ha előtte én küldök:(

    Jóhogy be tudok készülni néhanap.
    egyébként legszívesebben kimennék angliába szerencsét próbálni.
    Hátha összejön... Mert hogy itthon szarul áll mindenféle szénám, az holtbiztos.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Csak jött két képeslap, egy anyuéktól egy barátnőmtől.
    Vettem egy hosszú szövetkabátot is a tescoban 19900ról 9990re leárazva.
    Ja és kicserélte a maxtor a sata vinyóm, és :D Igen:D
    A 80 gigás helyett kaptam egy 120ast. Ma hozta a ups.
    Hugi járt jól vele:D AZ ő alaplapján van sata.(tudjátok az a sz.r asus, ami nekem nem vált be.Nála elketyeg, de én maradoka chaintechnél)
    szal végülis nem is lett olyan rossz vége a napomnak.
    Hugi tegnap itt volt, szal hárman aludtunk az ágyban;]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Jujj szilveszterkor felhívtak, smst küldtek, sőt lehet beszerzek egy chaintech zenith lapot is:)
    Jipppi:D
    Na megint penzkoltes...
    De ennek lehetetlen ellenállni.
    Ja míg el nem felejtem:BUÉK mindenkinek.
    Felhívtak szegedi haverjaim is, kicsit be voltak piálva:)
    Nagyon Boldog Új évet kívántak, és sok szerencsét dőleg a szerelemben.Remélem összejön amit mondtak:D

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Nem is meséltem: Fater karácsonyi ajándéknak mit vett?
    Egy 100 hzes samsung tévét. Valami 72 cm képátlója van.
    Nem akartam neki mondani, mert megsértődik, hogy hülyeség volt erre költenie a pénzét. Dehát arra költi amire akarja. Csak akkor ne várja el, hogy lelkendezzünk.
    Fogalmam sincs mennyibe került, de hoyg nem volt olcsó azt gondolom.....
    Most van otthon négy tévénk...De minek?
    Jó ebből egynek sötét a képe, de a konyhába jó volt.
    Így most hugi szobájába kerülta jó kis 15 éves grundig.
    Semmi baja annak a tévének, pár éve képcső lett benne cserélve, ráadásul szép a formája is meg minden, senki meg nem mondaná, hogy már 15 éves.
    Ráadásul ennezk az újnak ezüst színe van.Ebben a dologban bitang konzervatív vagyok, nálam a tévének feketének kell lenni.
    A fekete amúgy is megy minden színhez.
    Képzelhetitek hogy néz az ezüst tévé a barna szobában.
    Na mindegy, nem rágom magam rajta tovább, de nekem nem tetszik.
    És most azon filózom, ha rákérdez megmondjam e ezt neki.Mondjuk már mondogattam, dehát tudjátok ilyesmire hajlamos az ember besértődni.
    Nemhogy vett volna 4 téligumit:D
    Vagy házimozit vagy valamit...De nem..Van 3 tévé kell még a negyedik is...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:Y:Y:Y:Y:Y:Y:Y

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Nos íme az új év.
    A tavalyi utolsó napjaiban nálunk járt hugom, sajnos nem sokat maradt itt, pedig...
    Szilveszter napján pedig egyik haverom ''javaslatára'' csináltam virlis croissant. Nekem nagyon ízlett. A recept pedig bitang egyszerű.
    Hozzávalók:
    1 cs. levelestészta
    2 cs. füstli(8 db virsli összesen)
    1 tojás
    egy pohár tejföl
    3 evőkanál majonéz

    Vegyél egy csomag levelestésztát, meg 2 kis csomag füstli virslit(másmilyen is jó). A levelestésztát nyújts viszonylag vékonyra lisztezett deszkán , de ne túl vékonyra, hanem kb 3 mm vastagságúra.
    Kend be tejfölös majonézzel. A virsliket négyeld fel, és a tésztákon is csinálj ilyen 7-8 cm x 10 cmes téglalapokat. A téglalapokat átlósan vágd el, így ksi háromszögek keletkeznek.
    Csavard bele a virsliket, úgy hogy olyan croissantosan nézzen ki. A tetejüket kend meg tojással, és mehet is a forró sütőbe. Szép aranybarnára kell sütni.

    A tejfölös részt éehet pizzáskrémmel , ketchuppel, vagy mustárral is helyettesíteni.
    Nálunk pillanatok alatt elfogyott.

    Szilveszterkor nagy bekajálás volt a már említett kaja miatt, így csak tévéztünk meg ilyesmi. Tegnap sem sokminent csináltunk. Rájöttem, hogy már vagy 2 hete nem néztem állásajánlatok után, bár sokak szerint ilyenkor karácsony táján ez felejtős.
    Nagyon várom már hogy legyen munkám, perpill 2 helyről várok visszajelzést.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Néha el kéne olvasnom mit írok, nagyon gáz a helyesírásom.Kezd idegesíteni, hogy nincs ebben a nyomorult klaptopban se cd író, se floppy. Ugyanis úgy tűnik haldoklika memóriám, de ugye a memtestnek e kettő közül kell valami. Még szerencse, hogy pendrive az van...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Na tegnap sem nyertem meg a lottóötöst, továbbra is kereshetek munkát.
    Az éjszaka egy nagyon jó ksi filmet néztünk a párommal, a címe :Jákob lajtorjája. Hogyismondjam, csak a végén esett le, hogy egy vietnami katona haláltusáját lehetett látni....Ugyanis olyan volt a film -egyébként Andrew Vajna filmje- hogy egy ember hallucinál minden félét, rossz álmok gyötrik, a vietnámban szolgált társait felrobbantják. Úgy érzi a katonaság csinált vele valamit, de a társai is sorra halnak meg, általában felrobbantják őket... A végén derül ki , hogy valami hallucinogén drogot kaptak. Hanem volt egy hippi kémikus, aki felfedezett valamilyen anyagot, ami ennél sokkal durvább, majd emiatt börtönbe akarták zárni, ott pedig azt mondták neki, hogy kiengedik , ha elmegy vietnámba ''kotyvasztani''. Egy olyan anyagot fejlesztett ki, amelyik től nagyon agresszívvá válnak az emberek, és így sok ellenséget meg tudnak ölni..Sajnos egymást is megöldösték. Nos mikor ezt megtudta , már nyugodtan halt meg a vietnami táborban, ahova a mellén egy szúrt sebbel vitték, és azt ami nála visszaemlékezés volt, tulképpen csak hallucinálta...Ez volt a haláltusája. MEgrázó egy film.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Szép az élet...Na ja persze...Történnek velem a dolgok.Párom elutazott egy napra külföldre, céges ügy...
    Tegnap sikerült felhívni az egyik céget , ahova már nyáron mentem volna dolgozni..Még egy hónap , mire kiderül, engem vettek e fel...
    Aztán itt van az is, hogy kiderült miért nem avgyok olyan jóban anyámmal..Annyit mondok kb. akkora nyúlik vissza a dolog, amikor még meg sem születtem. Hát ja. Ez van. Néha csinálgatom a weboldalam, néha azon gondolkodom beadjam e amég a jelentkezésem más helyre, de nem tudom...
    Febr 6-án lejár a munkanélküli...aztán akkor leshetek....

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Aki ki nem állhat engem , az inkább mondja már a piofámba, szemtől szemben, ne gyaloglon meg egyéb helyeken adja meg a telszámom, erotika csatornán.
    Ő nem tudom ki volt, de egy csaj aki ki nem állhat engem.
    Bővebben: link

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Bővebben: link
    Valaki ugy tunik tényleg ki nem állhat... egyebkenta telszam elejet adtam meg...szal nicns igaza

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Azt hsizem érdemes lesz olvasnia blogom:)
    Bővebben: link
    Bővebben: link

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    MA lett egy keresztfiam. Bár megkeresztelve sosem lesz, de elmondhatom magamról, hogy a keresztanyja vagyok:U

    Imádtam ma vele lenni ( a barátnőm kisfia egyébként) és úgy láttam ő is imád. Nem tudom veletek volt-e már iylen, de valamiért engem úgy néznek , figyelnek a kisgyerekek, meg vigyorognak rám hogy az hihetetlen. nem tudom mitől van.
    Mindenesetre gyereket még nem akarok, túl sokat kell rá figyelni...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Ma monitorcipeles lesz. Felfele. Hozom fel ugyanis a gepet, illetve az mar fenn van, de muszaj 2 gep.
    Megy mindig a civakodas, hogy na mar megint prohardvezel stb...

    Nameg ma jelenesem van a polgarmesternel. Szeretnem ugyanis ha Szentgyorgy weboldala hasznos es friss informaciokat tartalmazna. Meg ki kell otolnom, hogy lehetne szebbe tenni falum weboldalat, de par fontos informacio mar eszemben van.
    A weboldalam is csinalni kene, de halvany lila f..gom nincs mit rakjak ra...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Na fijúk lányok.
    Aki az édibédi pofikáját megszeretné osztani a nagyérdeművel, no persze csak az eredeti originalt :) az kérem látogasson el a következő oldalra.
    Mindenkit szeretettel várok:)
    Bővebben: link

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Nos bár a weboldalam egyre többen látogatják, mondjuk ez a galériának köszönhető, mégsem vagyok igazán boldog.
    Na nem emiatt , ennek nagyon örülök, sőt jár az agyam mi lenne még jó arra az oldalra, de a másik oldalról szomorú is vagyok, hiszen még mindig nincs állásom.
    Bárki is szeretné nem, nem fogom a főnököt ...ni csak azért , hoyg állásom legyen. Azt meghagyom bizonyos titkárnőciknek....

    Szóval még mindig keresek informatikai területen állást, a legjobb olyan lenne, ahol kezdő fejlesztőként felvennének, és bele tudnék a dolgokba tanulni.
    De ez sajna csak álom, mindenhova supermaneket keresnek:(


    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Még mielőtt valaki azt hinné hogy én ilyen emgkeseredett emberke lennék ez nem igaz.
    A ph talin be is bizonyítom;]
    Csak jólesik panaszkodni:)

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Tegnapi nappal letelt a munkanélküli segélyem.
    Párom meg már megint milánóban és csütörtökig nem látom.
    :Y:Y:Y
    Milesz addig velem???JJJJjjáááááájjjjjjjj:Y
    Szerda, Jászberény, tesco állásinterjú. A semminél ez is több.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    NA akkor.
    Elindult a prohardver karrier melléklete:D
    Be is adtam a dhles állásra a pályázatom. Sőt, közben a Pannonál is megtaláltam azt a hirdetést (junior alkalmazás specialista) , ami annak idején én is voltam.
    ANnyira szeretnék már dolgozni, nem hiszitek el..
    Ja most ment spektrumon egy ksi film amszterdamról.
    Úgy döntöttem, ha már nagyon kilátástalan lesz a helyzet, akkor kimegyek oda...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Valaki törögeti az oldalam.
    Hogy törne le a keze.
    Ráadásul furmányos a kis ge...láda, mert próbálkozik midnenféle eggdropokat futtatni, meg psybnct.
    De nem adjuk ám olyan könnyen a kását!

    Én ugyan nem vagyok elég okos hozzá, de van aki adminolja a szerverem:D
    ÉS tök poén , hogy szépen kilövi a gép magától a nem oda illő dolgokat...
    De azért csak ne törögesse senki az oldalam, mert megkeresem és fejbelövöm.:D


    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Rájöttem , hogybaromi hülye vagyok.
    Bár itt sokan nem így gondolkodtok rólam, mert tudok ennek annak apró cseprő dolgokban segíteni.De kb. csak ennyit tudok.
    3 hónapja keresek munkát. Eddig még egy sem jött össze.Az albérlet árát ebben a hónapban ki tudtam még fizetni, emg talán még a jövő hónapra is sikerül de mi lesz azután?
    Nem sírni akarok, szó incs róla.Csak kilátástalan vagyok.
    Kilátástalannak érzem ezt az egész kib. világot.Nameg igazságtalannak.
    Valaki mondta , hogy kllett nekem már a pofáraesés.Túlságosan jól jöttek eddig össze a dolgok, volt úgy hogy egyszerre két munkahelyre is mehettem volna dolgozni.
    De nem.
    Most semmi nincs. Amik vannak azok mind JAVA-s melók.
    Én nem szeretema Java-t.
    Két pozitív dolgot tudok csak felhozni mellette:hardverfüggetlen (nagyjából) emiatt elég egyszer megírni, így ezáltal költséghatékony.
    Az már más kérdés, hogy a program hatékonyan működik-e?
    Persze ez a mai világban , ahol gigaherzes szgépek vannak nem elhet kérdés.Nade itt vannak ezek a mobiltelefonok.Itt azért nem mindegy , hogy egy nyamvadt keresés azonnal eredményt ad e, vagy ott tököl a program vele.
    Én nem igazán tartom jó ötletnek a mobil javát.
    Most sokan lehurrognának , de én azt mondom, ezek a szerkenytyűk egy 386oshoz hasonlatosak.
    Kis memória, kis proci. És nem hinném hogy 386oson érdemes lett volna futtatni java kódot.
    Persze ez csak magánvélemény, kaptam én már emiatt lehurrogást. Nem érdekel.Számomra a Java mumus, és mindaddig az lesz, amíg nem fogom azt látni, hogy hasznossabb, és jobb programot lehet benne írni, mint c-ben , c++ban.
    Szóval térjünk oda vissza , hogy semmihez sem értek.Pl a Javahoz sem. Az oracle rendszeradminhoz sem.
    Nem tudom mit kéne csinálni.
    Szeptembertől BMF-KVK-s leszek, villamosmérnök, levelezőn.
    Kiváncsi leszek , ahhoz érteni fogok-e, de sajnos úgy érzem a számítástechnikában nincs helyem, hiszen sokkal jobbak is vannak nálam.
    Mindenesetre nem adom fel, megpróbálok küzdeni, de a harc egyre reménytelenebbnek látszik.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    AZon gondolkodtam, eleht ki kéne menni angliába.Próbálgatok nézegetni oldalakat, hogy lehetne kijutni dolgozni/tanulni.
    Hát úgy látom kell jó kis kezdőtőkével rendelkezni....
    AZon gondolkodtam így legalább angolul jól megtanulnék, mert sorra az angolom miatt bukom el az állásokat.
    Nem tehetek róla, nekem 14 éves koromig lehetőségem sem volt az oroszon kívűl mást tanulni.
    Persze a városiaknak, ők tanulhattak angolt-németet 5.től.
    Szal most betyárul le vagyok amradva, ráadásul munkám sincs.
    Azt láttam hoyg elég drágák londonban a szálláshelyek, még a diákszállások is.

    Úgyhogy nem tudom mi legyen.
    Sajnos még mindig nem kaptam sehonnét sem pozitiv visszajelzést.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Ti nem veszitek észre , hoyg egyik nap csak úgy telika másik után?
    Hihetetlen gyorsan!Most nem tudom vagy az időérzékelésem változott a fejem lágyának benővésével, vagy az idő gyorsult fel.
    Emlékszem , mikor általános iskolában alig vártam már a szüneteket, az órák végét, a nyarat. Olyan messzinek tűnt mindig.Most meg hiphopp már el is telt 3 hónap:Y
    Hiszen mintha csak tegnap lett volna pl. karácsony.
    Talán végre összejön valami meló, remélem a dhl engem vesz fel.
    Még várok pár helyról infót, eddig ez tűnik a legbiztosabbnak de nem kiabálom el.
    Ha nem jön össze, akkor eladom a siklóernyőm, kimegyek angliába szerencsét próbálni.
    Jahm és persze engem is elkapott egy keringőre az :INFLUENZA. Vagy valami hasonló:(:O
    Mindenesetre tesco gazdaságos (magyar) méz (599Ft) eleddig hatásos.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    A legjobb egér a világon, nekem:
    Creative Mouse Optical 3000
    optikai scroll egér, USB

    Optikai egér, 800dpi felbontással, USB csatlakozóval
    [kép]
    Ez már a harmadik.Na nem azért mert ennyire elfogynak, csak egy van alaptop mellett, egy meg itt a gép előtt, a harmadiknak megtört a kábele:Y

    A páromtól kaptam, névnapomra:D
    Szép ajándék:C
    Az élet legszebb ajándéka pedig, hogy ma derült ki, hogy engem akarnak felvenni egy , itt a ph! állás rovatában meghirdetett állásra.
    Jónak ígérkezik, szurkoljatok nekem.
    21-én kezdek:D

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Nos azt hiszem holnap kezdodik a tenyleges munka:)
    Kivancsi leszek milyen lesz.
    Napi 2*45 perc utam lesz a munkahelzemig majd vissza.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Tegnap bitangul felidegesítettem amgam azon, hogy egy olyan volt gimis osztálytársam mesél a fix.tv-n wapról, akt wapos témában az égvilágon soha nem láttam megnyilvánulni. (Kicsit persze az is benne volt, miért nem én, de hát ő a híresebb, nevsebb iskolában végzett)
    Ennek örömére annyira felbőszültem, hogy nekiláttam a ph hírek részének wapra tételéhez.
    Egy prerelease már kész is, majd javítgatom, megcsinálom jóra:D
    Szükségetek lesz:
    Opera böngészőre vagy
    egyéb wap-emuláló progira
    Bővebben: link
    Ime a 0.0.1 version:D

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Nos lassan már egy hónapja dolgozom , jól érzem itt magam.Csak nagyon figyelni kell.
    Minden este szívkörnyéki fájdalommal megyek haza melóból.
    Rajtam áll, hogy másnap áll-e fél napig a cég( Én zárom este a rendszereket.)
    Frankó
    Sosem kellett még ennyire figyelnem, felelősnek lennem...Egy gombot másképp (félre) nyomok, máris várható, hogy holnap meg lesznek emlegetve a felmenőim.

    Remélem holnap nem azzal fognak hívni, hogy elrontottam valamit... Mindig így megyek haza, csont para vagyok:(
    De egyébkétn meg a társaság az jó, és csak az esti műszak az ilyen parás.(Vagyis inkább bitanggul figyelni kell záráskor...)
    Jövő héten reggel 5kor kelek, 6.30ra jövök.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Na kár volt parázni, lefutott jól a zárás.
    Viszont jöhetek be vasárnap du.(18-22) dolgozni, viszont azért cserébe majd valamikor jár egy szabadnap.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Szép új világ... Jahm.
    Előbb lementem a villanyóraszobába, mondom hátha lecsapta a bojler a kismegszakítót, merthogy nincs melegvíz.
    Hát persze hogy le.Kapcsolnám fel , atyám mekkroa szikra, rögtön leb.szta megint.
    Szal valószínűleg zárlatos a bojlerünk.:Y:Y:Y:Y
    Na f.sza
    ÍGy még fürödni sem tok.:O

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Na bojler nem volt zrlatos, viszont a lakásban a kapcsoló igen.
    Azóta már rég van melegvizünk.
    Na megérkezett az ebéd is, már meg is ettem. Zúzapörkölt+tészta.
    Nyamm...
    Páromnak is lett rendelve, elvileg övé lett volna ez , de cseréltünk.
    Neki fokhagymás roston csirke lesz , krumplival.
    Letöröm a kezét a ha a holnapi reggelimet (Párolt pulykamell, reform saláta ) megzabbantja.
    Szegény gondolom annyira nembírja ezt az üres a hűtő dolgot, hogy tegnap magában (kínjában) felzabálhatott majdnem egy teljes üveg csemege ubit (pár napja még bontatlan volt, ma már csak egy szem ubi árválkodott benne)

    Én nem értem.
    Pedig a munkahelyén is kajál, aztán itt van neki a vacsi, mégis éhes:Y

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Rég írtam már ide. De most írok.
    Csak annyit, hogy nagyon nagyon boldog és szerelmes vagyok:D
    Szeretném ha mindenki találna magának egy jó barátot, abrátnőt, párt, és érezhetné azt, hoyg érdemes élni.:C

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Párom vett egy samarát. Tudjátok, ha ló nincs hát szamár is jó, örüljek ennek is:)
    Eleinte nagyon nem tetszett, de mostanra nagyon beleszerettem.

    Mutatnék is pár képet róla:
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    Bővebben: link
    Bővebben: link

    Párom azonban úgy gondolta náluk otthon, hogy jó dolog nyitott ajtóval tolatni, meg is lett az eredménye. Nekiment az ajtó élével a lépcsőnek, a külső belső rész heggesztése az ajtónál szétjött:( mehettünk bontóba samara ajtóért, találtunkis egy jó állapotű bordót.
    Bővebben: link
    Bővebben: link

    Még jó egy-két hétig apu szerelő ismerőseinél van, most épp perpill a karosszérialakatos-fényező Pista bácinál. (Láttam , nagyon profin dolgoik)
    Szóval nemsokára lesz kicsi kocsi, jövő héten pedig ezdek tanulni vezetni:C

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Kb 1.-1.5 hónapja járok autóvezetési tanfolyamra.
    Kresz elsőre meglett, eü szintén. Most csináloma rutint.
    DE:
    Életemben előszőr érzem azt, hogy valami nem vagy csak bitang nehezen fog összejönni
    QRvára nem vagyok elégedett magammal, és fogalmam sincs mit kéne csinálnom, hogy jobban menjen az egész. Elindulás megállás most már szépen megy. De az összes többi Hát kb. siralmas. Azt hittem ez sokkal egyszerűbben fog nekem menni... De nem....Hogy miekt rontottam l: a kisdombot... Egyszer sem sikerült átmennem még rajta. Akkro a szlalomomot is, akkor nem egyenes a tolatásom, az Y fogjuk rá jó volt... Hát mára ennyi. Legszívesebben elbújdosnéka föld színéről. Pedig az oktatóm rendes, elmondja, megmutatja, jó fej.. De valahogy mégsem tudom koordinálni a kezem meg a lábam.
    Ja 5.-6. rutinon vagyok túl.

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Hétvégén volt egy nagyon kellemes kis ph-tali:)
    Természetesen az ilyen talikon - mint mindig- nem amradhat ela biznic, hát én is bevásároltam pár dvd-t:)
    A társaság is bitang jó volt - mi más lett volna- , örültem , hogy számomra ismeretlen emberrekkel is megismerkedhettem. A tali helyszíne a don pepe volt, és mitn gyakori ph-talis donpepéző természetesen nem hagyhattam kia füge snapszot (kostóljátok meg, bitang finom. Farkaséhséget egy mexikói pizzával próbáltam csillapítani, szerencsétlenségemre. Ugyanis a chillitől nem éreztem a pizza ízét, de ez még csak a kisebbik gond. A nagyobb, hogy szanaszéjjel marta a szám szélét, persze a többiek nagy vidámságára, ugyanis félpercenként kellett a számhoz kapnom a kezem, annyira égette.
    Van egy bitang jól sikerült kép is rólam, illetve a mellettem ülő dodi72ről:
    [kép]

    A hazafele út szintén kalandos volt: hobizoli hozott az örsig, de komolyan olyan iramban, hogy én csak lestem:) Nem néztem volna ki ilyen gyorsulást apuntónól:)

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Mint páran tudjátok, annak idején megműtettem a szemem. Életem egyik legjobb döntése volt!!! -5.5 dioptriát és -2.5 cílindert szedtek le a jobb, -.425 dioptrát és -2.25 cylindert a bal szememről.Tavaly úgy nézett ki, hogy az egyiket újra kell műteni, de egyelőre kivárunk. Kiváncsi leszek a mai eredményre, komolyan. Nagyon kedvesek , nagyon aranyosak votlak ott velem, és bár fizettem nekik nem is keveset, hiszen ez egy magánklinika, úgy gondolom kellenek az iylen helyek. Kár , hogy a TB olyan szűklátókörű, hogy inkább támogat éveken , évtizedeken át szemüvegvselést/ kontaktlencseviselést, és ebbe meg semmit:(

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Köszönöm nektek a sok biztatást. Mióta tényleg elhittem nektek, hogy nyugi, majd megy ez,azóta nem olyan görcsösen csinálom.
    szept 22-én lesz a rutinvizsgám, addig még veszek pár pótórát. Az oktatóm ma nagyon büszke volt rám, meg lettem dícsérve, mondta is, hogy hát megy ez, mit kell ezen parázni. :C
    A nagy dombon 1 lefulladás után másodjára már át is mentem. Szépen, lazán. NAgyjából minden megy, már csak tényleg gyakorolni kell. Lefulladás ma azt hiszem 1* v 2* volt max. Szal az már nem gond.
    Tök happy vagyok
    -----------------------------------------------------------
    üröm az örömben, hogy a gyorsítónál rendszeresen elfelejtem a (balra) indexet :(((:(

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Nemsokára 26 éves leszek. Vidéken már talán vénkisasszonynak szólítanának, esetleg megszólnának , hogy vadházzasságban élek. 6 éves leszek, alig pár hét és itt is van. Mennyi midnent gondoltam már 26 éves korom környékére. Pl. egy gyereket.Pl. családot , munkahelyet(ez már van) , boldogságot (ez talán).

    Ennek aprópóján találtam valamit születésem napjáról:

    ''Újra megismételjük, amit az ENSZ általános ülésén 1979. október 2-án mondtunk el: >>Szeretném meghirdetni ... az örömet, amelyet mindannyiunknak hoznak a kisgyermekek, akik az élet tavaszát és a föld minden országának jövõjét jelentik. Ugyanis egyetlen nép és egyetlen politikai rendszer sem gondolhatja el másként a következõ korszakát, csak úgy, hogy figyelembe veszi az új nemzedéket, akik szüleiktõl kapják azoknak az értékeknek és kötelességeknek összetett hagyományát, amelyeket az állam is, de az emberiség egyetemes családja is óhajt. A gyermekekrõl való gondoskodás tehát - már születése elõtt, fogantatása elsõ pillanatától kezdve, s a gyermek- és ifjúkoron végig - az emberek közötti kapcsolat alapvetõ megmutatkozása. Éppen ezért a harmadik évezred küszöbén, mi jobbat lehetne kívánni az összes nemzetnek, minden embernek és a világ valamennyi gyermekének, mint azt a szebb jövendõt, amikor majd teljesen megvalósul az ember jogainak tiszteletben tartása?<<''

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Upsz lemaradt egy 2-es .Szal 26 éves leszek...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Ma kaptam céges esernyőt: Szép citromsárga:C
    Ja és kifizetik a sulim költségének a felét is majd, úgy néz ki.Remélem:U Novemberben lehet kimegyek Idához, norvégiai magyar ismerősömhöz egy hétre, de ez pénzügyek függvénye. Lassan már megtakarítani is kéne valamit, csak mert az elmúlt fél évben nem nagyon sikerült:(

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Mióta megláttam bele vagyok zúgva:
    [kép]

    Mióta ezt meg láttam, szinte csorog a nyálam:

    [kép]

    És elvileg a Renault csinálja a rali változatot is:
    Bővebben: link

    Igazán meglephetne valaki vele születésnapomra:U

    Csütörtökön rutinvizsgázom, utána én leszek -egyelőre csak az autóssuli kocsijában- az utak réme;]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Megvan a rutinvizsgám.Csont para voltam, de sikerült.
    Persze a vizsgáztató jól megijesztett. hát akkor, találkozunk másodjára... A forgalmi vizsgán.:U

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    Remélem 5 - 10 év múlva is lesz ph! , és eszemeb fog jutni, hogy a páromnak vannak csodálatos , ilyen vektorgrafika szerű rajzai, amik jól mutatnának a fehér (vagy világos) falon. És hogy , hogyan kerül a falra?
    Hát bescannelem, és projektorral odavetítem, majd a vonalakat szépen átfestem.
    Pl. majd ilyenek lesznek rajta:

    [kép]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

  • tildy

    nagyúr

    válasz tildy #97 üzenetére

    Hm, hm. Hétvégén emg fogunk nézni egy logant. ha nagyon bejön lehet meg is vesszük.:U
    Hááát:D Vigyor.

    visszaszámlálás elkezdődött: egészen pontosan 2 nap 16 óra és kb 33 perc van hátra, ahhoz , hogy immáron 26 éves legyek.

    akinek ez a számolás kicsit nehézkes lenne:
    1979.10.02 - án 23:45kor születtem.:U Csillagjegyem mérleg, asszcendensem oroszlán. Mindenki levonhatja a megfelelő következtetést:D

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák