Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    válasz veze #81141 üzenetére

    Igen, ez az egyik baj, hogy persze nincs itthon akna, így csak az udvaron fekszem be alája. De volt már nekem több autóm is és mindnél ment az ilyesmi, és amit lehet megoldok itthon, de ez meg annyira bele van gyógyulva, hogy se kis- se nagykulccsal, se krovával, sem semmivel nem mozdul. A krova végére tettem egy vascsövet, lett erőkar rendesen. Na hát ekkor meg inkább az autó akart felborulni, mint a csavar engedni.. Egyxébként ma már mintha egy milit talán engedett volna.. De lehet csak képzeltem :D Szóval még az is lehet lehet, hogy egy olyan helyen ahol normálisan hozzá lehet férni még lehet könnyebben le is jönne, vagy nem tudom. Nemrégiben cseréltem rajta elosztófedelet, rotort ilyesmit. Nos annak csavarja is úgy rá volt húzva, hogy azzal is több órát szenvedtem. Látszott, hogy aki betette addig nyomta rá a csavarozógépet ameddig csak mozdult. De miééért??

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák