Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz Vigyori74 #35552 üzenetére

    Viszont mesélek egy érdekeset, mert ma fejeztem be bátyám (félig) új gépét. Core2Duo, 4 GB memó, Radeon HD 4350 (UT2004, CoD MW2, Heroes V, CiV V visszafogott grafikán szépen megy!) és tápegységre nem volt már keret. Kb. semmire se volt, de valamit muszáj volt venni, mert különben el se indul a gép. Tápegység viszont volt, csak régi.

    Nézegetem-nézegetem..Deer 300W-os. Emlékszem, hogy amikor kb. másfél évvel ezelőtt kitakarítottam, már akkor volt 3 kifolyt kondi benne és a többi is púpos (a batárnagyok nem, de asszem azok nem is szimpla kondik). Na mondom ha ez elviszi a gépet és nem fagy ki, akkor emelem kalapom. Ja de csak 20pin-es csatlakozója volt a 24 helyett. Nem baj, nézzük: 12v-os ágon 13A az ~156W..hááát. A proci 65W, videókari passz, de olyan 40W max, memóriák egyenként 5W, HDD ~3W (green), alaplap passz..max 15W. Elméletben 150W alatt marad.

    Bekapcs, működik :C
    Prime fél órán keresztül a 31 C°-os szobában (tovább nem tudtam hagyni mert menni kellett): Még a WHEA-Logger se írt hibát! :Y

    Szóval 1000 éves noname fos táp 100 éve szétfolyt kondikkal és vígan megy :DDD

    Ilyen is van :)

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák