Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomsolo

    őstag

    válasz Ulenspiegel #246006 üzenetére

    Hát... nem tudom hogy igazad van-e.

    1. Leírom, hogy furi a Roamer pedig majdnem vettem, de a user reviewk (is) eltántorítottak
    2. Értetlenkedsz, mert hát izé.... rosszul használom a zinternetet és különben is
    3. Kapsz egy példa linket, jössz az izmos garival meg vlog szakértőkkel meg a pesti órásokkal
    4. Kiderül, nincs is kurrens Roamer órád csak vmi 30 éves öreg jószág eszi port a fiókodban (hehe lsd DOXA analógia), - nem feltételezve rólad rosszabbat
    5. Mivel továbbra sem veszek Roamert - nem igazán győztél meg - jössz itt nekem a szar BOCCIA-val, meg hát izé steam... szóval kiskorú vagyok
    6. Jah meg vlog közönségtali

    Na most én a BOCCIA-ról tudok írni mert olyat vettem, 27 ezer magyar forintért. Nem láttam, olvastam, hanem megvettem. Teljes megelégedéssel használom mindennapi órának, kényelmes, pontos, jól néz ki, könnyű leolvasni róla az időt, elég jól bírja a kiképzést (cirka 0 karc van rajta), nem cseszi szét a bőrömet és ennyiért ajándék volt. Több mint 4 hónapja van meg és sokkal jobban bírja a kiképzést mint az a Roamer mint amit kinéztem és mellesleg 5ször annyi lett volna.

    Ha egyszer meghal benne a szerkezet és jó állapotban marad a tok és a szíj, kiváló alap anyag lesz vmi öncélú moddolásra - más szerkezet, más számlap whatever.

    Na válaszolj erre is vmit amitől magasabban ülsz majd a fotelben.

    Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Új hozzászólás Aktív témák