Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz szalas #14038 üzenetére

    Én elég sokat nézelődtem mostanában és én is japán mellett döntöttem. Elég jó választék van mindenféle árkategóriában és azt hiszem, kisebb a sznob felár.
    Nekem az Orientben az tetszett, hogy elég széles a design választék. Nálam az eredmény egy orient mako xl és egy seiko monster lett, mivel nem tudtam eldönteni melyik maradjon, mindkettő tetszett a maga nemében. Valami okból kifolyólag olcsóbban megtaláltam itthon mindkettőt (garancia, számla) mint az amerikai amazonon ami azért nagy szó (habár a monstert használtan vettem tengeren túlról).
    Ha több pénzem lenne akkor egy orient star GMT kéne, az sztem elegáns is meg minden, de az sok pénz.
    Azt mondanám sok sikert és elsősorban design alapján válassz mert adott árkategóriában kétlem, hogy lenne bármiféle jelentősebb minőségbeli különbség (és az is inkább modellek közt mint márka alapján).
    Én pl még a seiko sumo-kat nézegettem, az egy fokkal jobb szerkezet kell legyen elvileg az alapnál, persze az ára is magasabb. De ebben a kategóriában az orient revolver is tetszetős:
    http://www.seiyajapan.com/product/O-WZ0351FD/ORIENT-STAR-Automatic-200M-Diver-WZ0351FD.html

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák