Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Alg #8999 üzenetére

    Cylának van ts szervere. Beszéljetek vele, hogy adjon a csapatból 1-2 embernek chanal admin jogot, és akkor tudtok csinálni magatoknak külön szobákat.

    Én alapból a 14 pool 13 extractort szoktam csinálni, és ez nem igazán alkalmasaz igazán korai rushok kivédésére. Általában valahol a második + dronnal szoktam elmenni deríteni, vagy nagyobb pályáknál kapásból a 6.-al, miuuté beszedett 1 minaralt. Ha látom, hogy nagy gebasz van, akkor gyorsítok a pool-on, és ledobok 2-3 clower. De ez sokszor már késő, mert amire beérek deríteni, már majdnem megvan a poolja, nekem meg akkor jön le a 11-12 dronom. amire lejön a pool, addigra bent van jó esetben csak 6 linggel, rosszabb esetben 10-el. A 6 lingre rá szoktam küldeni a dronokat, hogy idöt nyerjek a clowereknek, meg a királynőnek lejönni, de így is belepusztul 7-8 drone, amire lejönn az első 6 lingem. Ezután ugye izomból elkezdem gyártani a dronokat, de a következő hullámban már 14 linget kapok, ami megesz minden védelmemet, és megintcsak a dronokkal együtt tudom kinyítrni őket. Itt ugyan nem pusztul meg a dronok nagy része, de le kell pakoni a köv 2 clawert, meg lehívni a köv 6 linget, hogy legyen valamim a köv hullámra. Ha jól jön ki a lépés, akkor a 2 hullámban le tudom rakni a rócsoknak az épületét, de a 3. hullámra nem készül el az első 3 rócs, De ha elkészülne sem biztos, hogy köv 14 lingel elmírnának. Talán, ha ott a 2 clawer, de arra általában már nincs kristályom :(

    Jah, és közben persze a társnak is megvan a maga baja, mert őt is szivatják valami hasonlóval. Ha kijön hozzám segíteni pár marinnal, vagy zeával, akkor tuti, hogy kap egy fincsi reaper rush-t...

    No, röviden erre a helyzetre mi a válasz? Ma játszottunk 3, vagy 4 mecset, és csak az egyik nem erről szolt. :(

    üdv, föccer

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák