Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz ttamashu #466 üzenetére

    Low Noise hazzal az a gond, hogy nem szellozik ugy, nekem peldaul jo a porszurom, de sokat elvesz a ventik hatasfokabol, igy el kell donteni, koszos vagy csendes haz lesz, de lehet nezek valami masikat. Amiket kineztem azok tul dragak vagy valami mas bajuk van. Olyan kell ami mindenben jo.

    A proci teren meg nem sok mindent tudni az AMD ZEN-jerol biztosra, valamiert nem szeretik reklamozni, pedig peldaul azok akik fejlesztenek lehet hogy varnanak ra bar sokszor az z gnd hogy nem tudjak szallitani amit igertek... 14-16nm a terv, meglassuk mi lesz a vege, hany mag lesz benen, milyen erosek, APU les vagy sima X86-os, hogyan lehet parositani hozza a 390X-et, mennyit fognak enni-futeni...

    200-300W-os APU-krol is hallani, ehhez meg jon a dedikalt VGA plusz az aprosag, siman kell majd egy 850+ os tap a tobbi eszkoznek, meg ezt mar vizezni is erdemes, meg a tuning...

    A tuning amugy finomhangolast jelent :) AMD eseteben ha rendes teljesitmenyut akartam, szenne kellett huzni, I7 eseteben nem kell. Raadasul elso generacios procit uj szeriabol nem tudom mennyire lesz jo otlet. Bizakodo vagyok, de kivarok.

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák