Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Drenadar #42394 üzenetére

    Minek a megjelenése után? Ugye a két játék külön időben is fog megjelenni. Illetve ha már ketté vált, nem hiszem hogy elő kellene írni hogy márpedig meg kell venned és végig kell játszanod az sq42-őt is, hogy egyáltalán elkezdhess star citizenezni.

    Szerintem az a koncepció amiben ez a két játék ennyire szorosan egybe fonódott, már nagyon régen született. Ahogy annyi minden, szerintem ez is változott, csak úgy mint a végtelenségig való realizmusra törekvés (lásd felcsapott porfelhő, lövések hangja, stb. erről a minap láttam egy interjút is, hogy törekedni kell, de ugye nem minden áron)

    Xerxész: nagyon kötött. Mármint van egy forgatókönyv, aminél biztos lesznek elágazások a küldetésekben, de történet központú és fókuszú. Olyanra akarja mint a Wing Commandereket. Szabadon kalandozni szerintem max a hajón lehet majd küldetések között, nem fogsz eltávot kapni háborúban hogy járd a rendszereket ahogy tetszik. No meg arra ott lesz az SC.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák