Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Móci

    addikt

    Én is X-Fi tulajdonossá váltam ma, méghozzá a nemrég belinkelt XtremeMusic dobozos kártyák egyikének.
    Az edigital nagyon korrrekt volt. Tegnap előtt este rendeltem tőlük a karit. Tegnap felhívtak, egyeztettünk, s fixáltuk a mai szállítási időpontot. 2 óra körül szólt a portás csaj, hogy bizony csomagom érkezett. Még jó, hogy a céghez küldettem. :D
    A doboz viszonylag nagy, szép, nem túlzottan csicsás, kellemes sötét színű.
    Kinyitva egy demo cd-t, egy kihajtogatható manualt, egy kis papírfecnit és magát a kártyát találtam benne, utóbbit egy apró kis dobozkába becsomagolva.
    Maga a kártya nem nagy, kicsivel kisebb, mint egy normális Audigy. A chip felett egy hynix memória modul helyezkedik el, na meg a hűtőborda emeli ki, hogy nem bucsus az áru.
    Kártya berak, driver feltelepít (webes), cd-ről a többi program. Ja igen. Az előbb lemaradt az install cd. Azt külön berakták egy nagy boríték szerűségbe. Extra, extra. :D
    Maga a mixer progi nagyon tetszetős, jól el lehet vele szórakozni.
    Hangzás:
    5.1 filmeknél: egy durva minőségű aac-s hangal felvértezett mkv-t, történetesen a Yukikaze-t néztem meg vele. Kegyetlen jól szól! gyönyörűen visszaadja a hangzást.
    Zenénél: iszonyat jól kikeveri a hangokat xpand sorround módban. Élmény a zene hallgatás vele. :D
    Játékban még nem próbálta, de ott sem fogok csalódni, érzem. ;)
    Összességében nagyon de nagyon meg vagyok vele elégedve, megérte a 22 ezer forintot.

    Majd elfelejtettem: nf4 410-es lapom van, de gond nincs hálisten.


    [Szerkesztve]

    "...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Új hozzászólás Aktív témák