Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deadwing

    addikt

    No, megvan az xfi hd usb, és SBX-es. A 005 végű.
    Kérdésem viszont van.
    Amit leszedtem hozzá win10-es drivert, illetve progit, abban csak entertainment console van.
    A régebbi xfimben lehetett üzemmódok között váltani. Asszem game, entertainment, media creation, ilyenek voltak... tud valaki segíteni, hogy itt hogy lehetne ezt megoldani?
    Egyszerűbb lenne váltogatni game és zenehallgatás módok között, mint ki-be kapcsolgatni az sbx-et :(
    Nem is értem, hogy lehet ezt ilyen idiótán megoldani. Én simán tennék a dobozkára egy ilyen váltókapcsolót.
    Folyton a szoftverben turkálni nem jó... ááááh.
    :(

    Egyébként első blikkre nem szól jobban mint az alaplapi 1150-es, illetve azt mondanám, másabb.. Utóbbi mélyben még jobbnak is tűnik, mintha lejjebb menne, persze lehet az túl van tolva, és a lineár hangzáshoz ez van közelebb, ezt nem fogom sosem megtudni. Érthetőségben/magasban viszont jobb a SB.
    Majd ha lesz jobb fülesem, megsasolom. No meg ha megforrasztottam hozzá a kábelt, megnézem a hifin is. Van két 30 éves Bose 501 doboz, meg egy ugyancsak ezer éves Technics V6X végfok, remélem azokon jobb lesz a prezentáció :)

    60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

Új hozzászólás Aktív témák