Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Léolo

    csendes tag

    válasz nubreed #33320 üzenetére

    A mindennapos gondoskodáson túl... leföldeli magát, annak ellenére, hogy ezt nem látja Chuck. Szerintem ebben minden benne van.
    Egy pillanatra sem fontolja meg, hogy intézetbe küldje képzelt beteg bátyját, jó, persze, miért is tenné, végső soron kedveli őt (én nem nagyon kedvelném a helyében)... esetleg azért tehetné, hogy C. soha többé ne fúrja meg őt, ne lehetetlenítse teljesen el a karrierjét, boldogulását az életben, de nem.
    Aztán, amikor berohan a fénymásolóba, hogy segítsen... s ahogy az várható Chuck ezt egy pillanatra sem értékeli a helyén, hanem gátlástalanul ki is használja. Ismét: a törvény írott betűje szerint, tényszerűen neki (C.) van igaza, morálisan viszont fordítva. Ott én arra gondoltam, hogy előbb-utóbb valaki úgyis felhívja a mentőket, csak ezért nem érdemes, én nem mennék oda. :)

    Azért is érdekes ez a két karakter nekem, mert nekem is van egy bátyám, aki kvázi (vagy teljesen, nem tudom) pszichopata, és eléggé hasonló a szitu. Ő a decens, én a fekete bárány. Valójában neki nincs semmilyen morális iránytűje, nekem van, ez az egész viszont, hasonlóan, mint a sorozatban, külső nézőpontból láthatatlan. Nem tom, van-e itt aki ismeri ezt. Nem könnyű. :) Nem csak arról van szó, hogy bármilyen aljasságot meglép, ha épp ez az érdeke, pl. nekem ártva, hanem hogy közben elönti a totális magabiztosság, hogy nem kell tartania hasonló válaszlépésektől, mivel jól tudja: én nem vagyok olyan mint ő. Erről szól ez a sorozat... eddig.

    Youtubeon vannak már morzsák, uez uott folytatódik. Pedig kérlelhetetlenül öregszenek a szereplők!...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák