Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kökény

    aktív tag

    válasz Dilikutya #18735 üzenetére

    Ja, ez nálunk is így működik, szomszédnak szólok,h van 1-2 különlegesebb söröm, nosza kóstoljuk végig,de akkor nincs láger közben, csak a kóstolásra figyelünk.Amikor meg bográcsozás, grillezés, nálunk is a cseh/német láger csúszik korsószámra. Ha pedig stoutot kóstolunk na abból csak 1 üveggel és mostanában háromfelé osztjuk, vazz ők imádják Omnipollo Lorelei és a Brewdog heavens Hilljétől el voltak alélva, így már kapiskálom, hogy miért is van ennek a kategóriának ekkora népszerűsége.
    Visszatérve még a pale ale-ra: igazából semmire sem jó, mert ha csak rákoncentrálok, akkor mindig oda lyukadok ki, hogy tök átlagos, mi értelme ennek a kategóriának, ha meg ivósörként tekintek rá, akkor meg inkább lágerek, mert ahhoz még az egyszerűbb PA-k is drágák és nem adnak annyi plussz élvezeti élményt, ami miatt lecserélném rá a lágereket, szigorú szvsz ;)

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Dilikutya #18735 üzenetére

    nekem a tavalyi sved "harom honap 30 fokban" idoszakban volt egy pillanat, amikor perverz vagyat ereztem a 3.5os Staropramen es Heineken irant. teljesen jok voltak. mondom ezt ugy, hogy anno ittam behutetlen

    esti osszejovetelre / grillre az a szabaly, hogy max egy uveg irdatlan sort kostolunk egy este. egy idoben probalkoztunk DIPA / IIPA vonallal grillezni (Omnipollo Nebuchadnezzar / Brewdog Jackhammer foleg), de az sok. mondjuk nekem pl az mukodik, hogy viszek egy uveg imperial stoutot amig kesz a kaja, aztan utana elvagyok a brewdog dead pony club / mikkeller weird weather 0.0%al.

    kökény: mondjuk amilyen ipakat iszol mostanaban nem csodalom, hogy figyelni kell rajuk :). jo cuccok.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák