Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyren

    aktív tag

    válasz blue_fish #470 üzenetére

    Én voltam a Smartandmobile-nál, de engem nem győztek meg. Múlt héten vettem egy SZ5-ös gépet a Sony Központi Szalonban. Te is írtad a webcímüket: http://www.sonyszalon.hu
    Nekem szerencsém volt, mert épp volt egy gép raktáron, és már másnap az üzletben átvehettem. Az eladók rendesek voltak, utánanéztek a dolgoknak, minden rendben volt. Garanciát a Rikvest-nél kaptam rá, de ha gond adódik, lehet, hogy inkább ráfizetek, ha nem tú nagy az összeg és a Smart and Mobile-beviszem, mert ot azért szerintem jobban értenek hozzá.
    Azt meg nem mondom, hogy az én gépem made in Japan-e, de állítólag Franciaországi gépeik vannak, és azoknak a billentyűzetére nomják rá a magyar karaktereket. Nekem ez volt nagyon fontos. Így van ''Í'' betűm és ''0''-m. Engem nagyon zavart volna az amerikai kiosztás. Mielőtt ebben a boltban megnéztem volna, és is a S&M-nél akartam venni, azt úgy gondoltam, hogy elintéztetem velük, hogy a bill-t cseréljék ki brit angolra, és azt még gravírozzák is fel. Viszont addig nem jutottam el, hogy megkérdezzem, úgyhogy nemtom, hogy lehetséges-e. (ha igen, akkor inkább őket ajánlom)
    Ismét hosszúra sikeredett, de ez van :)
    Remélem tudtam segíteni.

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

Új hozzászólás Aktív témák