Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30704576

    törölt tag

    Sziasztok! Most találtam rá erre a forumra, és rögtön megszerettem! 2 hete van egy sony fs115b-m! Tudom ez a sonynál alapgép , de én meg vagyok veszve érte!!! Volt már pár laptop a kezemben (ennek ellenére nem nagyon értek hozzájuk) de ilyen még nem! Eddig bárki látta mindenki el volt ragadtatva töle. Föleg a képétől. Ilyet még tényleg nem láttam! (Lehet, hogy keveset nézegettem?! :B ) Megmondom öszintén, hogy 190ezerért jutottam hozzá bontatlan dobozban, garival. Aminek jo hasznát is vettem, ugyanis nem volt jó a dvd meghajtója! V.szinü, hogy szalagkábel hibás volt. A médiamarktban szó nélkül kicserélték mert 3napon belül vittem vissza! Nagyon korrektek voltak, mivel a hibát csak néha produkálta, és persze ott épp nem!!!!!!! Ráadásképp ebben más márkáju a meghajtó mint abban amit visszavittem! Egyébként tudásban lehet, de szerintem minőségben nincs párja 350-400es kategoriában! Ezt tényleg élmény megfogni és nézni! Az okosságához nem sokmindent tudok hozzászólni, ugyanis nem vagyok otthon a dologban, és jobbára csak a net megy rajt! Van benne panonos adatkártya, és igy már tényleg olyan mint a mobilteló! Igy már tényleg mobil. Sz.tem máshogy nincs is értelme a laptopnak! (kis tulzással) A sebességem is 150-200 közt mozog, tehát jol használható! Összességében azt kel , hogy mondjam, EZUTÁN CSAK SONYIM LESSZ! Ha van véleményetek róla , örömmel olvasnám! Az építő jellegü kritikát is várom! Ja! Lehet ebbe videókártyát tenni? Az alaplapi helyett. Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák