Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ysthvaan

    csendes tag

    válasz rob210 #926 üzenetére

    A Moszkvicsnál megtanultam mi az amihez nem nyúlunk, vagy, ha szétszedjük feltétlen jelöljük és fényképezzük :) És mi az, amit CSAK szerelő csináljon, mert nagy gebasz lehet belőle :D (még akkor is, ha hónapokon belül járműgépészként diplomázok, de ez inkább a szakma megcsúfolása, hogy levelezőn, gyakorlat nélkül kiadnak egy ilyen papírt)
    Repedés nincs a gyújtás eloszó fedélen, már amikor elhoztam érezhető volt, h zöldkártyára el lett állítva, mert, gázadásra inkább fulladt, mint gyorsult. Szikra mindenhol van.
    Megírnád privátba, hogy milyen számú gyertyát vegyek, és, hogy hol tudom beállítatni a gyújtást 5°-ra legalábbis az első tulaj szerint úgy ment, mint a golyó. Meg ajánlanál egy olyan szervízt, is ahol megnézik nekem az ,,otthon nem merek hozzányúlni" problémákat is viszonylag olcsón, de nem gányolva, pl, jól beállítanák...
    Moszkvánál két krodilcsipeszes ízzót készítettem gyújtás beállításhoz, de az egy sokkal egyszerűbb jármű, és pikk-pakkra belőhető vele (beállítod, a a gyújtást majd az előgyújtás, 10-es kulcs és kész, a tengelyen rajta van a rovátka, hogy hova állítsd)

    Közeli kép a benne lévő gyertyáról (3. henger):

    Az össze gyertya:

    és a gyújtás elosztó kábelek, ezek sem eredetiek, de ezt még (talán hozzáértő szerelő csinálta:

Új hozzászólás Aktív témák