Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz tirdi #5531 üzenetére

    Bár Real_Necro tartja a frontot, de azért én is válaszolok...

    1. Mobilx kamut árul SD28-at... magyar-ba electropoint.hu a megbízható, ők leellenőrizetten eredeti SJ4000-et, SJ4000 WiFi-t árulnak
    Külföld esetén: fox-bang-geek 3-as ajánlott, de ha nem vagy annyira jártas a külföldi rendelésbe / PayPal fizetés stb.-be én inkább a magyar beszerzést ajánlom... ÁFÁ-zva, vámolva csak pár ezer forintot tudsz spórolni, és míg magyarba 1nap alatt megkapod, külföldről 1hónap is lehet.
    Illetve plusz érv az electropoint.hu mellett, hogy most van akku-s ajándék akciók, illetve -5%-os kuponjuk is, ha a rendelés megjegyzésbe beírod a "rajongói" hobbi facebook oldalt :D ("facebook.com/SJ4000HUN")
    https://www.facebook.com/SJ4000HUN/posts/1489635614618956

    2. ~5-10E Ft között, attől függően épp honnan rendeled, kuponok, stb.
    3. Nyitott hátlap jár hozzá gyárilag, meg tripod rögzítő is, viszont fejpánt nem, csak kapsz pár darab szövetpántot, amit fejpántként nem fogsz tudni használni... érdemes venni hozzá külön, nem egy nagy tétel ~2-3E Ft körüli a gumis speckó GoPro-s fejpánt
    4. Monopodból én továbbra is a vastag rövidet ajánlom... de kinek mi az igénye
    5. Max. 32GB
    6. Akku - akku, itt még nem hallottunk "hamisításról"... pontosabban van az sd28 akku és az sj4000 akku
    7. Nem, nincs lehetőség külső mikrofon csatlakoztatásra... se jack-en keresztül, se USB-n keresztül nem jön ki belől gyárilag mikrofon ki/bemenet
    8. 30fps-et tud, nem tud olyan lassításokat, mint a GoPro
    9. Lassan fél éve tesztelgetem, nagy elhasználódást nem tapasztaltam
    10. 170fokos mind2-nek... esetleg még úgy adódhat kisebb látószög, hogy létezik vízszintes és függőleges "szög" és esetleg a GoPro-nak nagyobb valamelyik minimálisan, de ezen kár aggódni
    11. Ezt sajnos még nem tudni, nem készült ilyen "összehasonlító teszt" De józan ésszel gondolkodva egy -10-20%-kal rövidebb az akku élettartalma szerintem... mivel az akku maradt 900mAh
    12. PC-ről USB kábellel összekötve használhatod webcamként, így nézve az élőképet, wifi-n át nemtudok ilyen lehetőségről

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák